clipsy do vlasov

mia

AHoj tak ja sa mozem pochvalit mala som keratinom predlzene, potom aj nasivane vlasy , som sa tesila ze super nebudem mat zlepene vlasky haha , no vypadala mi polka vlasov kedze boli brutal zatazene robili mi to v anglicku takze som to mala original od cernosiek, vyzeralo to inak uzasne, ja mam huste a pevne vlasky a tipoviem ze mi nebolo jedno ked som mala na hlave polku vlasov,
ja uz som skoncila s experimentovanim a ostavam verna clipom kym mi nedorastu moje vlasky,
tie su super lebo to mas vlastne na sponkach prisite zive vlasky, das si to kedy chces , mas to z apar minut na hlave :))

denny

Ahojte babizne, ja by som sa tiez rada pridala k diskusii. Ktora z technik predlzovania je k vlasom najsetrnejsia? Lebo tiez uvazujem o Clip-In, ale je aj pasikova metoda, takze neviem, ktora by bola lepsia. Poradte, kto uz mal skusenosti s viacerymi technikami predlzovania? :) Vdaka

mia

cafte kočky ja mam tiez clipy a su uzasne mam az 70cm , kupovala som ich od jednej kočky z -odkaz odstránený- ,
vyzera to uplne prirodzene a je tam tolko tych pasov ze mi staci polovica setu tak som sa rozdelila so segrou :))

monika9

ja osobne mam krasne vlasy teda tie clipy myslim a to ich umyvam kazdy tyzden uz takmer rok....vacsinou v elseve sampone,potom na ne nanesiem este kondicioner nejlepsie fruktis,necham trocha posobit a oplachnem,vyzmycham,zabalim ich do uteraka tam este odtecu a vycesem na barovom pulte a tam necham uschnut,su nadherne leskle,vobec ich netreba zehlit,to skor na ne nanesier trocha priesvitneho vosku.....

emalia

baby ako si tiie klipsy umyvate,susite ,kedy ich cesete, suche alebo mokre,zehlite?? ja som ich umyla v dobrom sampone, robila vsetko ako sa ma a mam pocit ze uz nie su take pekne ako boli, kde som urobila chybu?

monika9

clipy sa noc vobec nemusia davat dole,ja ich mam cely tyzden pripnute a raz za tyzden ich umyjem...na noc ich vypinam do drdolu

myska

val..ja viem ale niekto tu pisal, ze ich ma aj tyzden na hlave.a mne by to bolo nepohodlne..neviem ake spony mate vy ale tie moje su sice male ale aj tak by ma tlacili do hlavy v spanku.a okrem toho raz som v tom spala ked som prisla z disky v noci a nechcelo sa mi to davat dole a rano som vyzerala ako jezibaba strapate to bolo..takze neviem si predstavit v tom spavat

lea22

ahoj aj ja mam doma tieto vlasy a som velmi spokojna
nosim ich tak dva-tri krat do tyzdna.Vyzeraju uplne prirodzene sice ma to stalo okolo 3tisic tri pasy,ale uz to mam pol roka a vlasy su stale krasne. Nedavno som si ich dala kadernicke upravit a vyzeraju este lepsie k mojej dlzeke. Splnil sa mi sen mam konecne dlhe a huste vlasy....