priatelstvo medzi zenou a muzom - nezmysel?

giv

moja kamoska vydata uz 10 rokov pomahala ich kamosovi(jej aj muzovmu) mladsiemu chalanovi sprostredkovat nejake babenky,a tak sa zaplietli,ze on sa zalubil do nej a ona do neho.boli z toho iba problemy,az sa radsej s muzkom odstahovali,aby ho nemala na ociach.pritom vyzorovo vobec nebola jeho typ, a takto to dopadlo.fakt to kamaratstvo nie je mozne.

jaja

nuz prave preto co sa medzi nami odohralo.. myslim tie pusinky a tak.. jeho nazor je, aby sme sa nateraz velmi nestretavali ale komunikovali cez net.. Ze radsej takto, ako sa stretavat a mat z toho zmiesane pocity.. na jednej strane to chapem, no na druhej strane je mi to moc moc luto :( Dufam, ze sa to casom da doporiadku

evicka85

ahoj vsetci...moja skusenost hovori,ze ciste priatelstvo nikdy medzi muzom a zenou neexistuje... mala som kamarata,byva na tej istej ulici..chodili sme si obcas sadnut von,na prechadzky,len tak sa previest autom...bolo mi s nim dobre...ale prisiel Silvester a po novorocnom pripitku nezostalo len pri bozku na lice...vela zohral alkohol,ale aspon poodhalil moje,i jeho dlho potlacane city...v noci ma odprevadil domov a odvtedy uz presiel takmer rok...vobec sme sa o tom nebavili...jenoducho nase priatelstvo skoncilo pre par chvil...obcas sa nahodne stretneme,zo zdvorilosti sa porozpravame par vetami ako ide zivot a kazdy ide svojou cestou...podotykam ze kazdy mame uz inych partnerov...je to skoda,obcas mi chybaju nase rozhovory a tak...ale viem,ze uz nikdy to nebude ako predtym...nikdy...

brunca

len som este chcela dodat ze obvykle ked k nemu zacnes nieco citit tak sa vsetko pokazi.lebo ho zacnes vnimat inak aj od neho chces viac.