priatelstvo medzi zenou a muzom - nezmysel?

jaja

Nuz.. viem, ze nejake vztahy mal.. ale nic zle sa tam nestalo (pokial viem).. mal posledny vztah asi 3 rocny, rozchod prisiel z jeho strany.. stretavaju sa, su priatelia... Vravel mi, ze vztah nejaky vazny, ze to teraz nechce ani na to "nema".. co je presne aj moj pripad.. No a on asi nepatri k tej vacsine muzskej populacie :) sama som zvedava ako to dopadne.. ale myslim, ze nic viac ako "kamaratstvo" tam nebude

slusny_muz

Prezrad nieco tom tvojom kamaratovi. Vies nieco o jeho minulosti, ci ma nejake vztahy, ci ho opustila, podviedla byvala. Lebo je to take divne ze by chlap ostal len pri tuleni sa a bozkavani.
Teda aspon vacsina muzskej populacie by asi vyuzili moznost a "pretavili" to aj dalej...

jaja

presne zdielam tvoj nazor.. ale neviem, ci to aj on tak chce.. aj ked mam pocit, ze on bol vacsi iniciator.. na to prave cakam, aby sa vyjadril.. ja by som si to s nim vedela predstavit..

slusny_muz

Ak on pristupi na to iste, tak potom je vsetko v poriadku. A nieje to povrche, jednoducho sa mate radi, a ked ste sa rozhodli zapojit tulenie a bozky do toho je uz len vasa vec. JE to take vyssie kamaratstvo. Hlavne je to, ze to tak obaja citite. Podla mna cesta spet, teda ku klasickemu ponimaniu kamarctva by bola dost zlozita....

jaja

Nuz.. rozmyslala som nad tym a som si toho plne vedoma.. dnes sme sa polu rozpravali a asi sa vratime k povodnemu priatelstvu.. zneje to moc divne, a viem, ze to priatelstvo uz bude ine ako bolo, nakolko sme tam za posledne dni zamiesali viac ako len tulenie.. Nelubime sa a tak asi vztah nebudeme mat.. ale.. ak by povedal, ze to mozme "skusit" resp. pokracovat v tych objatiach , pusach a to aj napriek tomu, ze obaja vieme, ze sa nelubime, sla by som do toho... mozno by taky vztah bol z jednej strany povrchny, no na druhej strane by to mohlo byt fajn.. a vobec nie povrchne..Urcitym sposobom by ma to naplnalo a tesila by som sa z toho.. aj ked by to bol "iny" vztah ako bezne vztahy byvaju...este sme to uplne neuzavreli.. ale podla mna uz len ten fakt, ze sa toto stalo, je signal toho, ze to kamaratstvo je "ine"...a neviem ako moze pokracovat ako normalne priatelstvo...

slusny_muz

Ahojte, zaujimava tema a pozdravujem hlavne jaju. Dobre sa to cita tie tvoje prispevky. Ja si myslim, ze skutocne kamartsvo muza a zeny existuje len vtedy ak tam nieje z oboch stran fyzicka pritazlivost. Lebo inak muz vzdy bude dufat ze by z toho nieco mohlo byt.
No co sa tyka "pribehu" jajy. Chapem Ta ze po rozchode nechces asi vazny vztah, chces len mat niekoho s kym ti je dobre a k tomu patria aj objatia. Myslim ze ten Tvoj kamarat by Ta aj chcel, ale asi je natolko uvedomely ze vie, ze Ti si neni pripravena na vztah a ze by to vsetko skoncilo. Mozno si pocka dovtedy ked Ti budes citit naozajstnu lasku k nemu. To je jedna moznost. Druha je ta, ze Ta nelubi a vzhovuje mu to tak ako je a nechce s Tebou chodit. Inak rozmyslala si nad tym, ze ked si on najde frajerku, ze vase kamaratsvo sa rapidne obmedzi?? Teda ak si najde. Pretoze ak sa furt k sebe tulite, tak asi tazko niektoru inu zbali.

karola

Občas si pre zaujímavosť pozriem do témy,čo je nové a ked to tak sledujem...nie je on náhodou vadný?
Alebo nevie čo chce,alebo je teplý,alebo si neverí v intímnych záležitostiach...Prepáč,nechcem ho uraziť,ale niečo mi tu nehrá...

jaja

Nuz.. vcera som unho spala, bolo nam super. (podotykam, ze sex nebol! :-) )ked sme sa lucili, zase sme si nedali pusu na rozlucku.. No.. a stale neviem, ako to medzi nami je.. ci spolu chodime, alebo co.. Lebo je jasne, ze priatelstvo to nie je.. toto kamarati nerobia.. Viem, ze by som sa ho na to mala opytat, resp. pokecat si s nim o tom. Ale mozno sa troska bojim,ze pokecom by sa to len pokazilo... Nechcela by som, aby sa to pokazilo. Ale chcem vediet, ako to medzi nami je. Ja by som ho aj chcela pobozkat na rozlucku. A mozno miestami by som to chcela brat ako "chodenie".. A tak mi napadlo, ze miesto slov by som ho chytila za ruku na ulici- inak, ako sme zvykli ked sme "boli kamosi".. Hm.. neviem neviem :-(( Myslite si, ze pokec by bol lepsi?