Ktorý samoopaľovací krém je naj...

moni25

erikam6 Original je mlieko a Flawles je taka vodicka. Vysledok je rovnaky ;) Kukni samoopalovacisvet majú tam už aj videa na každý produkt...

vilanaturalk

ja pouzivam samoopalovaci olej, lahko sa rozotiera tak nemam flaky. okrem toho som mala rozne samoopalovacie kremy a smrdeli mi... teraz mam samoopalovaci olej od natureal , je to zmes prirodnych olejov, a je tam aj kokosovy olej a ten to tak pekne prevonia .. takze to je moja skusenost..odporucam aj inym.

majulik621

ahojte doteraz som používala oriflame avon a neviem ake samoopalovaky a vsetko oranzove....fuj a smrdelo to...a kupila som si Fake bake a uplne super spokojnosť žiadny smrad....:D odporúčam

batavya

ja odporucam alverde. smrad necitim, je to prirodna kozmetika, mam bledu pokozku, jemne opalena byvam az tak na konci leta. alverde mi chyta pekne, do hneda, nic zlte a velmi rychlo schne co je u mna najvacsie plus. peeling som si pred prvym pouztitm ani nedala, lebo som nemala. dlho vydrzi na pokozke

anjellik246

Kamoška mala Dior, bol perfektný. Úplne prirodzená farba, jemná vôňa. Špička. Problém je teraz ho zohnať, nie je v ponuke u nás ani v Čechách. Tak snáď na väčších letiskách.
Vôbec nedoporučujem LOreal ani Niveu pre žltú farbu. Dove viac do hneda, celkom dobrý.

alfabeta

Určite odporúčam tento AA PRESTIGE SAMOOPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO, telo zostane krásne rozjasnené, ako pri peknom, dlhom opálení. Nájdete na aakozmetika.sk, používam ho už druhý rok, v zime síce menej, ale už som začala s prvým slniečkom.
Vyskúšala som mnoho značiek, ale tento je mi najbližší, opálenie vydrží veľmi dlho.
-odkaz odstránený-