Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorý samoopaľovací krém je naj...

vilanaturalk

ja pouzivam samoopalovaci olej, lahko sa rozotiera tak nemam flaky. okrem toho som mala rozne samoopalovacie kremy a smrdeli mi... teraz mam samoopalovaci olej od natureal , je to zmes prirodnych olejov, a je tam aj kokosovy olej a ten to tak pekne prevonia .. takze to je moja skusenost..odporucam aj inym.

majulik621

ahojte doteraz som používala oriflame avon a neviem ake samoopalovaky a vsetko oranzove....fuj a smrdelo to...a kupila som si Fake bake a uplne super spokojnosť žiadny smrad....:D odporúčam

batavya

ja odporucam alverde. smrad necitim, je to prirodna kozmetika, mam bledu pokozku, jemne opalena byvam az tak na konci leta. alverde mi chyta pekne, do hneda, nic zlte a velmi rychlo schne co je u mna najvacsie plus. peeling som si pred prvym pouztitm ani nedala, lebo som nemala. dlho vydrzi na pokozke

anjellik246

Kamoška mala Dior, bol perfektný. Úplne prirodzená farba, jemná vôňa. Špička. Problém je teraz ho zohnať, nie je v ponuke u nás ani v Čechách. Tak snáď na väčších letiskách.
Vôbec nedoporučujem LOreal ani Niveu pre žltú farbu. Dove viac do hneda, celkom dobrý.

alfabeta

Určite odporúčam tento AA PRESTIGE SAMOOPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO, telo zostane krásne rozjasnené, ako pri peknom, dlhom opálení. Nájdete na aakozmetika.sk, používam ho už druhý rok, v zime síce menej, ale už som začala s prvým slniečkom.
Vyskúšala som mnoho značiek, ale tento je mi najbližší, opálenie vydrží veľmi dlho.
-odkaz odstránený-

penelopa111

Podla mojho nazoru ked uz investujem do kremu (nie male peniaze) doobjednat peeling ma uz nezabije a mam 100% ze to bude OK :)

pipa88

Ahojte,
Fake Bake je zatial najlepsi, aky som vyskusala...ziadna zlta ani oranzova pokozka...je neporovnatelny s klasikami typu Dove a pod.Je sice drahsi,ale stoji za to.Takze ja urcite odporucam :)

kikiki

baby davajte si pozor aky samoopalovaci krem si na seba davate aby ste sa nevyhodili. je v tom vela chemie a farbiv, konzervantov, silikonov atd. ja pouzivam krem od annemarie borlind, je to certifikovane prirodne, takze som si ista ze ziadna alergicka reakcia nenastane. nefarbi oblecenie a postupne schadza dole, cize ziadne flaky...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.