Ktorý samoopaľovací krém je naj...

S1M

Ja som chodila do solarka a skusala som aj kremy a mne sa Garnier celkom pacil, mne nechytal az tak do oranzova. A co sa tyka solarko vs samoopalovaci krem tak krem je ovela setrnejsi k pokozke a ako tu bolo uz spominane, slnenim pokozka rapidnejsie starne a vysusuje sa.

diana211

super,rozmyslam teraz,ci si kupit len ten kremik,alebo celu sadu,ako ty.myslis,ze bez pilingu a olejicku to nebude ono?

moni25

diana211: peeling neviem, ja mam ten od nich, ale co tam pisu, tak asi moze byt hociaky co neobsahuje krem... Nohy si holim kazdy druhy den a nevidim v tom problem, ziadne flaky, nic.. Zistila som, ze cim viac mam pokozku hydratovanu, tym mi to vydrzi dlhsie mam sice len obyc. telove mlieko, ale staci :-)

moni25

diana211: krem je na zaciatok lepsi podla mna. Tiez som zacinala s kremom aj ked sa mi teraz viac paci ten sprej,ale je lepsie ked ta niekto druhy strieka lebo napr. chrbat a niektore casti si sama neviem.Tie rukavice pouzivam pri nanasani na telo, aby sa mi krem nedostal pod nechty. Ked mam spravene telo, dam si ich dole a v mensom mnozstve natriem na ruky snazim sa nezaspinit si moc dlane. Olejcek je dobry, ja ma suchu kozu na laktoch tak mi to pekne zjemni a dobre sa to potom rozotiera.

diana211

este by ma zaujimalo,ze ako je to potom s holenim noh a tak..nakolko ja si holim nohy castejsie..Ze ci ked budem mat na sebe ten krem..(budem uz mat tu nejaku vrstvu a budem opalena),ci holenie stahuje farbu,po pripade,ci sa nerobia flaky,ci ked dajme tomu tam,kde sa holim,to nebude svetlejsie,ako tam kde sa neholim.

diana211

MOni25,ale ked si das rukavice,potom na dlane uz krem nenanasas??ved to musi byt skok potom,medzi koncom ruky a dlanou.takze mi radis ten krem,alebo sprej na zaciatok?co je lepsie?lebo som citala ze ten sprej je vhodny na doplnenie medzi aplikaciami kremom,ale cenovo je vyhodnejsi.aj ja som pozerala na to balenie viacerych vyrobkov,bez pouzitia toho ich pilingu a olejceku nie je vysledok az tak dobry?lebo piling mam,akurat ten olejcek...

moni25

no pouzivam to uz asi pol roka, mala som krem, sprej a ten olejcek. Krem je taky zaklad-natriem sa , rano zmyjem a 6dni mam pokoj :) sprej je super, ze je to rychle.. a vysledok rovnaky. Teraz si objednavam to trojbanie, to je cenovo naj. a je tam vsetko. Ohladom nanasania, pri kazdom co som mala boli rukavice, takze nechty v pohode. A oranzova farba je asi vysada lacnych opalovakov, lebo pri fakeba som sa s tym nestretla. Riadim sa tym postupom co maju na stranke a vysledok proste super....tak asi tak :-)

diana211

aha,super..ja som zadala predtym www.fakebake.sk,tam je tiez nieco take ako shop,ale nefunguje to...pocuj a ktory si si objednala?skutocne nejde do oranzova a nerobi flaky?mas este z tej kozmetiky aj nejaky olej alebo mlieko,ako odporucaju ku samoopalovaku?

moni25

diana211: Na www.fakebake-shop.sk sa da v pohode, nemusis sa tam ani registrovat, sama som si odtial objednala, krasne zabalene, pošta 1€ a na druhy deň som to mala doma... 100%spokojnost