co s viditelnymi jazvami na tvari?

smutna

Ahojte!Prosim vas na nose mam malu jamku, teda jazvu, ktora vznikla tym, ze som si stale roskrabovala akne...a teraz mi nic nepomaha, skusala som svedske kvapky, contratubex na jazvy, ale nic...da sa pokozka zarovnat tym leasrom? kde sa to dava robit a kolko to asi stoji? pokozka sa hned potom zarovna alebo treba tam ist viac razy? neviete? dakujem

E l á n i s t k a

bajka
keď som sa o nich dozwedela tak som to skúšila nezamýšľala som sa nad tým či je to haluška proste som to skúsila a WERILA TOMU - to je hlawné možno si pomyslíš, že to je blbosť no nie
bajka oplatí sa ti to kúpiť kúpis ich w lekárni s i na wnútorne i na wonkajsie pouzitie sú tmawé a horké ale ja si to nemyslím pretože ich beriem normalne kedže už dlho tak sa mi horké nezdajú
jazwicky sa neodlupnu ako keby sa zahladili moj brat ked si rozťal bradu mal hlboku jazwu potrel wiac krat a wyhladila sa mu len po čase ho to omrzelo tak dielko ete nie je dokonane ale chalanowi to je jedno ale fakticky to funguje
stoja dost nad 100 ku minimalne no oplatia sa
kup si ich neobanujes
ak ta zaujimaju tieto Swedske kwapky a bylinky najdes to písané i w knižke od Marie Trebenovej - Zdravie z Božej lekárne
.. :) ...
awojky BAJKA

sokyna

tiez asi vyskusam tie svedske kvapky..ale neviem, moc tomu neverim, ako moze voda vyhladit jazvy po akne..ale ako to nebude pomahat, jedina moznost bude nejake laserove odstranenie..