Pečeň

Príspevok v téme: Pečeň
Zdenka P.

Syn mal pred mesiacom infekčnú mononukleózu,pri krvných testoch mu zistili zvýšené "GMT", ale cholesterol mal v poriadku. Ja som začala cítiť bolesti(tlačenie) pečene, pri krvných testoch mi zistili taktiež zvýšené "GMT",ale aj zvýšený cholesterol (6,5)a triacylglyceroly (4,37). Ako sa treba liečiť a čo je to "GMT"?

71gloria

Tá kniha, ktorá tu bola doporučená,DIAGNOSTIKA KARMY od S.N.Lazareva je naozaj zaujímavá, čítala som 3 diely, je to už pár rokov, ale doporučujem prečítať si ju každému, naozaj zaujímavé informácie

silvias

GLORIA vyskúšam to čo mi radíš vieš ja už neviem čo mám robyť každý mi radí niečo iné a stále skúšam aby mi už bolo lepšie lebo lekári nevedia nič iné len lieky predpisovať a potom to tak vyzerá že každý sa lieči tak ako môže a ľudia chodia viac ku liečiteľom ako ku lekárom ja som to vydela tak preto to hovorím!!!!

71gloria

tento článok som mala uložený, ja konkrétne jedávam,stonky teraz kvitnúcej púpavy, je to nechutné, ale ,čo človek nespraví pre zdravie?
Celú púpavu aj s kvetom odtrhnem, umyjem, až potom odtrhnem kvet-zahodím, a tú horkú dužinu poriadne požujem a zjem. Je jasné, že to nesmie byť púpava rastúca pri ceste.Keď pohľadáš, určite nájdeš recept aj na púpavový šalát.Inak, súhlasím aj s tým, že pečeň vyslovene ničí hnev a stres.

silvias

GLORIA a ako mám jesť tie listy púpavy nevieš mi poradiť!!!
Ja už skúšam možné aj nemožné.
Vopred vďaka Silvia

71gloria

Činnosť
pečene podporujú jačmenné krúpy,
ktoré pridávame do polievok.
Veľmi dobré je pitie mrkvovej šťavy,
prípadne konzumácia mrkvových
šalátov.
Ďalej pečeň lieči aj panenský olivový
olej (lisovaný za studena). Je
dobré, ak si každé ráno dáme pol
lyžičky olivového oleja. Veľmi dobrou potravinou je sója,
ktorá vyslovene pečeni prospieva.
Takže môžeme odporúčať rôzne
druhy tofu syrov, sójové nátierky či
sójové dresingy. Na prečistenie, prevenciu
a liečbu pečene sú vhodné
rôzne druhy bylín, napríklad pestrec
mariánsky, žihľava, výborná je
aj brezová šťava.Odporúčaná je aj konzumácia listov púpavy vo forme šalátov.

silvias

Ivka liečiteľ mi predpísal kvapky ktoré mám piť je to štvorkombinácia kvapiek on ich sám vyrába vieš Ivka ja som precestovala pol Slovenska za ním len a len aby mi pomohol no uvidíme aj môj otec tam bol a jemu tiež povedal čo a ako má a čo má brať!!!On lieči a vie ti povedať čo ťa trápi a čo máš za problémy bez toho aby si mu ty niečo hovorila!!Takže tak!!

Ivka 1

Silvia áno býva to tak veľmi často. Lekár
lieči jeden orgán a predpíše liek,ktorý
poškodzuje ďalší.Čo Ti odporúčil liečiteľ?

silvias

Dobrý den prajem všetkýmmm!!!
Ako každý človek aj ja mám problémy stále a neustále a lekári stále nevedia z čoho!!!Chodila som po všeliakých liečiteľoch a teraz som bola už dvakrát u pána čo lieči a povedeal mi že všetko to moje trápenie je z pečene a z ľadviny tak teraz neviem ja som z toho hotová.Bola som práve pred týždňom na preventívnej prehliadke a všetky testy a výsledky sú dobré len ja sa cítim ako keby som už mala zajtra zomrieť.Celý život som nemala zo zdravím žiadne problémy ale ked som zobrala tú trojkombináciu na helikobaktera pilar od vtedy mám problémy z dýchaním chodila som hore dole po všeliakých vyšetreniach stále nič vždy mi hovorili že mi nič nieje a ja sa cítim nanič!!
Až ten pán čo lieči mi povedal že mám mnoho škodlivých látok v tele a to mi robí stále neustále hrozné problémy!!!
Máte aj vy skúsenosti s tým,že doktori vám povedia jedno a liečitelia nakoniec zistia že máte úplne niečo iné!!!!