Co na flaky po akne?

sansa

Duac a eclaran nie su urcene na flaky po akne, ale na priamu liecbu akne. Su to agresivne pripravky, urcite sa nemaju pouzivat na to, na co nie su-z vlastnej skusenosti. Na flaky po akne som pocula ze je dobra citronova stava, ale pri dlhodobom uzivani (nemam vyskusane). A jablcny ocot. Ten pouzivam, uvidim co a ako, davam tomu cas, ale tie flaky ma strasne stvu, nemiznu uz vyse roka a vyrazku mam raz za cas nejaku, len mi po nich ostanu flaky a to potom vyzera, ze mam ovela horsiu tvar ako v skutocnosti a to kvoli tej blbej pigmentacii. Este som pocula chvaly na Biodermu White objective, ale ta je urcena hl.na pig.skvrny, ale vela ludom pomohla prave na tieto flaky. Len je dost draha. Nemam ju vyskusanu, ale v najblizsej dobe chcem.

anjelik9

duac gel abo eclaran 5 (taka lacnejšia varianta) stači pekne konkretne na fliačky a začne sa ti na tých miestach rýchlejšie olupovať koža čiže ti rýchlejšie zmiznú tie flaky

ayurveda

na flaky po akne,jazvičky apod.,mam prirodný krem zo srilanky.ak chcete ayurveda.skzavinacgmail.com.Hlavne zložky su mimoza,luluvila,aloe vera.Nespôsobí alergie,pomáha pri vyrážkach,ukludní pleť.

Luciaal

skus ukludnujuci akutny alebo pletovy krem dado sens pro balance, mne to na cervene flaky po akne velmi pomohlo.je to tiez v takej mensej tube.

bibba

dakujem. a je to nieco, co nebude vadit ak sa bude clovek pocas doby pouzivania toho opalovat trebars? nevies nahodou?

katarinka01

je na to prípravok od La Roche Posay.. neviem presne ako sa volá ale je v takej menšej tube, je bielej konzistencie, v lekárni alebo kozmetička ktorá pracuje so značkou ti určite poradia..

bibba

neviete prosim o nejakom pripravku, ktory mozem pouzivat lokalne na flaky po akne?
(nemam zaujem o tie skinoreny a podobne veci od koznej lekarky a ani si to nechcem natierat na celu plet. len tak bodovo, kde treba...)

dik