je potrebny pezinok?

Príspevok v téme: je potrebny pezinok?
saaaaaaausa

idem na liecenie do pezinka s PPP..neviem ale,ci je to spravne riesenie,nemyslim si ze to potrebujem...mam bulimiu...bola som na jednom lieceni uz,na mesacnom.pomohlo mi to v tom ze sa snazim normalne stravovat..ale ja aj napriek normalnemu stravovaniu mam stale vycitky z jedla,dokonca take silne ze sa trestam,ublizujem si ked nieco ziem...ked sa podari vyvracat vyvracam ak je na domnou "straz"tak len vo vnutry placem ze jedlo musi byt vomne...fakt neviem,myslenie v poriadku nemam,ale ked nezvracam vzdy..ked je mama doma a kontorluje ma tak to nerobim tak neviem ci je pezinok potrebny..hm??:((

sauuuuuuuuuuuusa

vtedy v kosiciach..ale nebolo to specializovane na ppp,len taky cvokhaus bezny,ale tam ma donutili normalne sa stravovat,tak sa snazim...:)aj ked.....:(

saaaaaaausa

ano vyitky su a strasne dokonca rozmyslam aj na samovrazdou kvoli tomu zradlu prekliatemu:(niekedy sa modlim k bohu aby sa zomna stalla anorekticka....:(ach jaj,ja nikdy nebudem uuuplne ok..idem pondelok:((

kyblik_

aj keby si bola uz "dost" ok, tak ti to len pomoze a viac posilni:)
ale kedze mas stale vycitky a obcas este vracias a sa trestas tak este tam nieco ostalo...ale to uz moze byt len posledny kusok z tej triesky co sa ti vpichla do zivota :)
drzim palce- kedy tam ides?