MAMINE K NARODKAM

Príspevok v téme: MAMINE K NARODKAM
jajaj

chcela by som od vas radu na nejaky zaujimavy specialny ale originalny darcek pre maminu ....ona je taky skromny clovek a ked som sa jej pytala co by chcela ze nic ze vsetko ma ....potom sa priznala ze nausnice tak sme boli pozert nejake ale zaidne sa jej nezdali a teda ani mne .......ma prafem ani retiazku ani naramok teda sperk nechce ..tak mi poradte co take by som jej mohla ..prekvapit ju ..narodky ma uz dnes

tinusska

mam napad... zavolaj najskor kozmeticke alebo maserke, dohodni si s nou termin a povedz jej, ze to ma byt darcek. mame nic nehovor, a iba jej povedz, ze ci nejde do mesta, ze ja neviem, nieco kupit, alebo sa len tak prejst a ty ju nenapadne prived ku tej kozmeticke... alebo to mozes aj skor vyplatit.. a mama nebude o nicom vediet...

co asi

nech kupis hocijaku sluzbu musis maminu tlacit, aby ju co najskor vyuzila. Viem co ti radim, aj moja mama s prvym takymto darcekom /pedikura/ otalala a otalala az nakoniec zacala pravidelne chodit na pedikuru

jajaj

dufam ze to dnes vyjde ze to vybavim a mamina z toho bude rada ..plus jej idem kupit aj kyticu nejakuz ruzi ...tak uvidime ....ale inac dakujem za rdau

co asi

Vyber hocico a mamina bude mat zazitok. Vyjdi do ulic, urcite rozhodne aj cena za jednotlive sluzby, kolko mozes na takyto darcek investovat. Pri masazi tela zvaz, ci by sa mama vyzliekla bez zleho pocitu pred maserom alebo maserkou. To byva niekedy pri zaciatocnikoch problemik

jajaj

alebo masaz tvare ..tam mas aj upravu obocia nafarbenie a cistenie pleti ...alebo masaz tela ????to je tazko sa rozhodnut ...skoda ze sme nekupili tie nausnice:)

co asi

Ak mamina nechodi na pedikuru, tak to by jej nohy dobre odlahcilo. Ale pri cukrovke pozor, lepsia je tzv. pedikura na sucho. Porad sa s pedikerkou, mala by vediet, ze ide o cukrovku.

jajaj

a este sa chcem opytat co miodporucite ci skor masaznu proceduru ??alebo manikuru pedikuru ??alebo na tvar nieco ??nechcem sa mamy opytat ma to byt prekvapko ...ale ma cukrovku takze dost v zlom stave nohy no neviem ci je vhodne ...aby nechytila dajaku infekciu alebo aby sa jej nepohorsilo po ten pedikure viete ako ...co nazor vasich mam na to ?,ak mate niekto doma maminu sa jej opytajte co by asi z toho chcela