MAMINE K NARODKAM

Príspevok v téme: MAMINE K NARODKAM
jajaj

chcela by som od vas radu na nejaky zaujimavy specialny ale originalny darcek pre maminu ....ona je taky skromny clovek a ked som sa jej pytala co by chcela ze nic ze vsetko ma ....potom sa priznala ze nausnice tak sme boli pozert nejake ale zaidne sa jej nezdali a teda ani mne .......ma prafem ani retiazku ani naramok teda sperk nechce ..tak mi poradte co take by som jej mohla ..prekvapit ju ..narodky ma uz dnes

co asi

Moze to byt napr. aj kadernicka, nejaka sikovna aby mamine trochu zmenila kukuc. Urcite aj v malom mestecku najdes nejake vhodne sluzby. Musis tam ist a opytat sa, ako by ste to mohli riesit. Vyberaj nieco take co by si mama sama nedopriala

jajaj

no ved tu poukazku do kozmetaku by som chcela .......len neviem ze ako sa to da zohnat kam mam ist za tym ......byvam totiz v malom mestecku teda tu nieje vacsinou kam ist a ani moznosti nakupov tu niesu bohvieake ...

co asi

Ak sa rozhodnes nieco mamine predplatit tak chod k nejakej kozmeticke, pedikerke atd. a ta ti preda bud poukazku alebo da blok o zaplateni a ty sa s nou dohodni, ze pride tvoja mama s priezviskom XY na zaplatenu sluzbu. Dohodni aj priblizny termin cca do 2 tyzdnov by si mala mamina dohodnut presny termin

co asi

A co tak knihu ktoru by si sama nekupila - o pestovani svojej krasy, o cviceni, o zdravi, o krase zivota, zensky roman, cestopis atd. Mas vela moznosti. A este ma napadlo predplatit jej kozmeticke osetrenie, pedikuru, manikuru, masaz, kupit listok na film ktory by jej sedel, listok do divadla, nejaky vylet atd.

jajaj

citala som tu par prispevkov ..poukazka do kozmetickeho salonu alebo zaplatit jej teda par procedur ako masaz tvare uprava obocia atd ....kde to ale zozeniem ???pls naozaj potrebujem radu