ako dalej?

Príspevok v téme: ako dalej?
Rika89

ahoj mam 20 rokov byvam s rodicmi proste nema dobri vztah s maminou priatela mam uz 3 roky mam tazke detstvo byval unas ebo nemal kde nasi mu pomahali on si zarabal ale nestacil tak aby nasim daval peniaze platil si skolu a tak!teraz uz robi a na domacnost prispieva ale moja mama m stale psipomina ako ho tu zivila a tak stale mi to vyhadzuje naoci!urazama a hovori aby som vypadla z domu ak ju nemienim respektovat ale kazdy mi vravy ze ju respektujem a zato ze hej nebeham za zatkom tak ma chce vyhodit taino mi vravy aby som isla ze iba prinej trpim!neviem co mam spravyt!je vyna vvo mne alebo v nej?a to doma upratujem varim,a to je malo podla nej a to mam 20 rokov a nemozem ist ani von lebo ma nepusti.priatel ma kamaratku a poznam ju stretavaju sa asi raz za 2 mesiace mne to nevadi ale mojej mame ano povedala mi ze si nezela aby sa snou stretaval.som srasne smutna a bezradna a neviem sa jej ani postavit:(prosim poradte mi lebo ja uz naozaj neviem

wowo1

zaujalo ma to ze pises ze priatel sa stretava s nejakou kamaratkou dva krat do mesiaca.Ja by som tomu az tak neverila ze je to ciste kemaratstvo.Bola som doverciva ako ty a doplatial som na to takzvana kamratka mi ho nakoniec prebrala.Preto ti navrhujem chod urcite niekedy na to stretnutie s tou kamratkou aj ty. Uvdis ako sa k nej chovas a vicitis ci dotycna kamratka na teba nahodou neziarli.Zoznam sa nou.Inak ak by si mala peniaze aj priatel preco sa nechcete osamostatnit?Mozno mama teraz ma malo peniazi a chce viac a pre to vytahuje na oci ze ako ho zivila.

mirka 23

Rika, no tak to je sila. No a ten tvoj priateľ u vás býva ešte stále? A ty s ním akože chodíš? Neviem či to bolo ajšťastnejšie riešenie, zobrať ho k sebe. Možno preto ťa vyhadzuje, aby išiel aj on. A máš súrodencov?

To ja som odišla z domu ako 22 ročná, pred rokom a pol a naši sa s tým do teraz nezmierili.

mirus1311

Rika, je mi velmi luto, ze sa tvoja mamina takto k tebe sprava... Mozno ma aj ona v niecom pravdu, ale urcite ti nema pravo zasahovat do tvojho vztahu... Nepises, ci este chodis do skoly, alebo uz pracujes, resp. ci si este od vasich financne zavisla. Takze je tazke ti poradit:(