chrom-pomocka pri chudnuti

ifca

AHOJ TAK JA SOM UZIVALA CHROMASLIM AJ BIOCHROM A ANI JEDEN MI NEPOMOHOL SCHUDNUT TEDA JE TO HLAVNE NA POTLACANIE CHUTI DO JEDLA TEDA AJ TAK MUSIM POVEDAT ZE MI TU CHUT VELMI NEPOTLACILI A VAHA MI NEKLESLA TAKZE JE TO ASI INDIVIDUALNE

polka

Vidíš?YATYON Ti to vysvetlil odborne-chrom pomáha spalovať cukor.To isté dosiahneš pohybom.A ak cvičíš vo svojej aerobnej zone,tak skvelo spáliš aj nezbedné tuky....A ak v tom zotrváš aj v budúcnosti,budeš mať krásne vyformovanú postavu,a to všetko bez zázračného chromu.

kiri

...ja stále užívam chróm pikolinát a Kelp, čo je jód od Walmarku a mám pocit,že mám menšiu chuť na sladké...ja mávam chuť na sladkosti hlavne po niečom výrazne korenistom alebo slanom, inak nie. *A tá chuť vie byť až chorobne neprekonateľná....no a teraz sa to dosť zmenilo...8x z desiatich ju dokážem potlačiť a to o sebe tvrdím, že nemám vôľu...tak skús, uvidíš...

jatyon

chrom je dolezity pri "spalovani" cukrov. v tomto zmysle "podporuje" chudnutie.
Nie je to ale tak, ze "dam si chrom a ihned schudnem".
to je omyl.
na chudnutie treba drzat dietu a vela cvicit. potom je mozne si dat napriklad LifePak, ktory o.i. obsahuje chrom a ine stopove prvky, dolezite na uchovanie zdravia.

dyna

sú to vyhodené peniaze, skúsila som to, ale jedla som ďalej jak divá. Pomôže len trochu sebadisciplíny a správne stravovanie a sem tam ťa sladkosť nezabije, neboj sa. ahoj

polka

Radšej začni cvičiť,neprejedaj sa,a nevečeraj.Určite sa Ti po čase hmotnosť zníži.Chce to veľa sebakontroly,ale ak si niekedy pozerala Banánové rybičky s Halinou Pavlovskou,tak ona je jasný prípad toho,že lieky,koktaily,a rôzne iné kraviny nepomáhajú a ak áno,tak len dočasne.Neskôr nastane JO-JO efekt