Bojim Sa

Príspevok v téme: Bojim Sa
stratch !

nechapem tomu ale bojim sa o moje dievca je proste strasne krasnaaa a stale sa tak sexy oblieka .... stale ked ide vonku spolu tak ponej len slintaju ty nadrzanci ! a ja uz dalej neviem ako proste mi sa strasne milujem viem zeby mi nikdy neulizila ale proste ja uz neviem ako dalej prost emi to vadi ked si ju niekto zmerava od hora po spodok a jej kuka na ric dpc a ja ako keby som tam ani nebol !!!!!! prosim help co mam robit ??? uz sme sa otom rozprravali ale aj tak neviem proste sa onu bojim ze ju stratitm a ju bude mat nikto iny !!!!

pelo

1.) extrem pravda :) urcite sa snou neozenis
2.) mal si snou uz aj pohlavny vztyk ?
3.) ja by som sa tiez snou otom porozpraval...povedz jej ze nebude ti vadit ak ta odmietne ze nech ti povie pravdu ci ta chce ...skus to :)

stratch !

ja vieeeem ale ked proste ja ju nadovsetko milujem a aj ona mne sme spolu uz 2 roky viem ze by ma nenechala proste to citim len mam strach z toho ze mi ju kazdy ocumuje ze jak fajne be sa ..... atd a neprezil by som keby s nou chodil dajaky iny !

extrem

Tak sa skus porozpravat o tom. Ja som si vzdy hovoril nie je prva ani posledna. A fakt to tak fungovalo. S priatelkov som bol vyse roka. A rozisli sme sa. Prezili sme to obaja. A teraz ma kazdy ineho partnera a sme stastny. To je zivot....