pomozte mi s vlasmi

[zruseny12]

...tak v prvom rade cho ku kadernicke nech ti ich prevzdusni-prestriha/ale musi to vediet/
a aspon na moje plati,po umyti kondicioner-vtedy ich mam take riedsie...neviem ako by som to opisala...ale pekne...

oo

Ja mam zas dost huste vlasy a rad by som vedel ci neni nejaky pripravok aby boli trochu take jemnejsie,take svieze, neviete niekto o niecom

miska

mam kucerave vlasy,kazdy mi hovori ze su pekne ale ja chcem strasne rovne a ked si ich vizehlim casto sa stane ze vindem von a hned sa mi zvlnia...a neviem ci si ich nespravne zehlim ci co ked doma su rone a vonka sa mi hned zvlnia...ako sa mam zehlit poradte mi...

LuSyLa

aj mne strasne vypadavaju vlasy dakedy som mala strasne huste vlasy teraz ich mam riedke mne to nevadi lebo tie moje huste som si davala aj tak stale zriedovat a este boli vzdy huste vzdy socm chela mat riedke ale teraz sa uz bojim ci neostanem plesata zacala som brat vitaminy no uvidim ale zatial efekt ziadny

kajush

Ja by som skusila Revalid..mne osobne to pomohlo...dostat ho v lekarni..takisto prospieva aj nechtom.ak nie zajdi za lekarom pretoze pricinou moze byt nejaka choroba

zulik

Ja mam tiez huste vlasy a v poslednej dobe len padaju a padaju.Nasadila som si B-complex a zinoksel (zinok a selen;daju sa kupit v lekarni) A padaju stale...asi zajdem lekarovi.Viac ti poradit neviem no skus tie vitaminy,vela stastia