Gynekológ alebo gynekologička? - koho preferujete?

delphia

sempt, este stastie ze nie vsetci manzelia maju na to takyto obmedzeny nazor... :))

vies, su aj taki, ktorym na zdravy svojich poloviciek zalezi a vazia si zenu ako osobnost a nie cez jej vaginu ;)

autorka

musí to byť odborne zdatný človek - na pohlaví nezáleží - s dobrým psychologickým prístupom k pacientovi. zažila som už otrasných mužov lekárov ako i gynekologičky- paušalizovať sa nedá.

sempt

a napadlo vas co na to vas manzel? mne ked sa na mojej milej zacali striedat gynekologovia prestala mi byt zaujimava pritazliva a hladal som si inu taku o ktoru sa stara gynekologicka

bibi

...máš pravdu záležý od človeka nie od pohlavia.Ináč to je dobré ked má peknu prijemnu ambulanciu.Aj tá moja je sukromná.Ked vstupim k nej u sestričky ma privíta obrovská nástenka.Fotky detičiek.Bábätká,maličké usmievavé deti,zlaté.Tie fotky darovali mamičky ktoré tam chodia.Myslím že su spokojné s doktorkou ináč by nemali dôvod na to.Hned sa uvolním,kludnejšia vôjdem cez druhé dvere k nej.Kludne sa porozprávame,stále sa pýta či ma to boli čo akurát robí,či je to nepríjemné...Stále mám dobrý pocit ,že má cas na mna.

slavkacc

mam super gynekologicku a aj ked ju zastupoval doktor bol velmi mily a citlivy, takze zalezi od cloveka, nie od pohlavia doktora...

.....

Je jedno, či je to muž alebo žena...ale o to aký má prístup. Ja som vyskúšala 6 lekárov. Najprv mužov, boli milí....potom mi niekto poradil jednu pani doktorku. Tiež som vravela, že k žene nikdy. A teraz si vravím, ..dúfam, že nikdy on nej nebudem musieť odísť. Až teraz som pochopila, čo je to prístup lekára. Je milá, všetko vysvetlí, poradí, výborný odborník a navyše má neskutočne krásnu ambulanciu. Je totiž súkromná lekárka.

lili2

ja mam lekara... toho isteho uz roky, a vyhovuje mi. Ked som vsak uvazovala, ci si nenajst radsej nejaku zenu blizko bydliska (ako mi to radili doma), tak som sa dostala do situacie, ze mojho doktora zastupovala zena. Tak to bol horor. Bola neprijemna, surova a neohrabana!! Tak na to teda nie som zvyknuta... preto zenu nikdy