Rozchod...

Príspevok v téme: Rozchod...
jaja

Ahojte baby! Chcem sa spytat ak ste sa s niekym chceli rozist ako ste zistili, ze je to to, co naozaj chcete? To ste sa jedneho dna prebudili, pozreli sa na svojho "mileho" a vedeli, ze je koniec?
Mam 2 rocny vztah a posledny pol rok sa citim ako na horskej drahe. Raz som dole a nechapem co ma vo vztahu s nim drzi a ked som hore, neviem si predtavit zivot bez neho...

bubla654

ja som s mojim,teraz uz snubencom, 2 a pol roka a tiez som mavala take 3 mesiace presne pocity co ty, ale potom ma to preslo, a milujem ho stale viac a viac a onedlho sa budeme brat a ja viem,ze je ten pravy :)

den

..este vies si ho predstavit ako potencionalneho otca svojich deti a celozivotneho partnera?Ak nie, tak jednoznacne rozchod a cim skor, tym lepsie.

den

Ak vies, ze s nim nechces byt, tak to ukonci, neviem, ale ak spolu zijete sexualne aj to ta k nemu moze umelo drzat, lebo si nevies predstavit byt bez ...
Vsetko raz zacina a vsetko sa raz musi skoncit, napis si na papier preco ano a preco nie a co prevazi, tak sa bud rozides, alebo ostanes, tak snad ti to pomohlo

panama

aloha aj mna uz jeden chlap takto vyuzil a to ja som bola donho zblaznena ..viem ako sa citis ..velmi ma to zranilo a dotklo sa ma to ...som sa citila ako handra ....

aloha:(

panama,mas pravdu s tym psom :D,len mna to stale mrzi ze som bola taka hlupa :(,no ale co uz nikto nie je dokonaly a kazdy sa moze zmylit :(

panama

aloha:( nooo to mi je vazne luto ..ale aj mne sa uz stalo ze ma jeden vyuzil ale to sa mi v zaujme hrdosti podarilo tak ukorigovat ze som ho dostala do iluzie ze aj ja som ho vyuzila ...hehe (aj ked to tak celkom nebolo) ale co uz zivot je pes a my sme jeho stlpy ....

leila

teraz mam aj ja taky problem...viem ze priatel ma velmi lubi, nikdy neuprednostni kamaratov predomnou,ma ma rad taku aka som a iste je vela veci co mu na mne vadia ale nehovori mi to...ale ja mam niekedy pocit ze ho milujem najviac a svete a nikedy ze neviem preco som stale s nim..vadia mi na nom nejake veci ktore proste neznesiem napriklad nedodrzanie slova a tak..a nie len voci mne ale aj inym potrpim si na to ze clovek si ma stat za svojim slovom..alebo take ze je strasne ovplyvnitelni druhymi ludmi, ze da na nazor ineho ale na moj zriedkavo, ked mu varvim ja tak si stale vravi svoje a ked mu povie niekto druhy, aj ked cudzi tak hned ma aj on zrazu taky nazor...aj ked je presne taky ako som vravela ja..niekedy sa sprava akokeby si o mne myslel ze som mlada sprosta co nic nevie o zivote, ppraci, peniazoch, investiciach a tak...a ked m u to poviem tak vravi ze to vobec tak nemysli ze naopak mysli si ze som ovela mudrejsia ako on...tak to asi robi podvedome ja neviem..ale niekedy som fakt zufala z toho ci by sme sa nemali rozist..sme spolu vyse 2,5 roka..raz som sa s nim rozisla vecer ale hned desat minut na to som plakala a pisala mu ze neviem zit bez neho.. ja to nechapem.. vysvetli mi to niekto?? je to normalne alebo je to znak ze sa s nim mam rozist ked nedokazem prehliadnut tieto jeho chyby...? a je ich viac len to by fakt bolo uz na stranu...ale nie je to nic velmi zavazne ale hrozne mi to vadi..dokonca je hrozne detinsky niekedy..a nechape co chcem povedat...pocuje slova co hovorim ale nie vyznam ukryty za nimi..a to ma hrozne trapi :-( chcem aby mi rozumel

aloha:(

panama,stretla som sa s jeho byvalou a vsetko sme si vytmavili...:(( ach jaj zivot je svina...ale nuz co...nech sa deje cokolvek,zivot ide dalej,tuto vetu si musime opakovat stale dokola a dokola xD

panama

aloha:( ahoj ako si to zistila ? povedal ti to on sam ? alebo ako.... ja to moje klbko na dialku este len riesim ale moj byvaly uz sa snazi ma odprosit tak to vyzera ze ma ma naozaj rad tak uvidme co stym spravim ....ale bojim sa aby som sa k nemu nevratila iba z lutosti to by nebolo fer .. :(