Rozchod...

Príspevok v téme: Rozchod...
jaja

Ahojte baby! Chcem sa spytat ak ste sa s niekym chceli rozist ako ste zistili, ze je to to, co naozaj chcete? To ste sa jedneho dna prebudili, pozreli sa na svojho "mileho" a vedeli, ze je koniec?
Mam 2 rocny vztah a posledny pol rok sa citim ako na horskej drahe. Raz som dole a nechapem co ma vo vztahu s nim drzi a ked som hore, neviem si predtavit zivot bez neho...

???

jaja neboj vsetko bude lespie.ja som prezila prezivala presne to iste.musite to prekonat a vsetko pojde dalej.nechaj tomu cas vsetko sa ukludnia ty zistis ze to boli len tvoje zle dni.keby to neprechadzala tak sa porozpravaj so svojim milym a povedz mu co ti vadi.

aloha:-)

panama-viem presne ako sa citis...sice nemam dlhy vztah so svojim milym,ale tiez posledne dva mesiace sa akosi malo stretavame:( 3x mi uz slubil ze za mnou dojde ale vzdy sa na nieco vyhovoril,ja uz neviem,som zufala...naozaj newiem co uz mam robit,ci sa s nim rozist alebo nie,prosim poradte:-)

panama

Ja som s priatelomlen tri mesiace ..ale problem je v tom ze je to vztah na dialku ...co by vsak nebol az taky strasny problem ..ale iba ak by bola snaha na OBIDVOCH stranach ..proste ja sa snazim kazdu vlňolnu chvilku venovat tomu aby sme sa mohli stretnut kazducku jednu ..ale on nie aj ked mi tvrdi ze ma ma rad.A dokonca velmi ..mam pocit ze mu stacim ako priatelka na telefone ...vcera som mu to vytmavila a bol z toho smutny ..ale myslim ze to chcem skoncit ..nema to zmysel

jaja

Ach prave sme sa pohadali tak (sice len cez telefon)... ze som mu v navale zlosti povedala ze ho uz nikdy nechcem vidiet.
Vcera uprednostnil (nie 1.x) kamaratov predomnou, slubil mi, ze dnes budeme spolu. Cely den sa neozyval, len vecer ze nepride.
Neviem ci som spravila dobre, mozno to budem zachvilu lutovat. Sama neviem co chcem. Ci ma zmysel pokracovat v nasom vztahu.

lopota

ahoj jaja, ked som si citala tvoj prispevok, mala som pocit, ako keby som ho napisala ja. tiez mam dvojrocny vztah a posledny polrok je to take vselijake. ja sa vsak citim velmi viazana, nemozem sa s nim rozist, lebo viem, ze jeho by to polozilo. on uz od zaciatku vie, ze ja som prenho ta prava, on je vsak moj prvy chlapec..mam ho sice velmi rada, ale niekedy mam pocit, ze ho takto len vodim za nos..

poliewoocka

Jajka,
rozchody nastavaju z viacerych dovodov..ak neratame nahle rozchody sposobene neverou, nahlou hadkou a pod., tak sa dvaja najcastejsie rozidu, ked im vztah nema uz co dat, nemaju na seba cas, ich zaujem opadol a uz necitia ziadnu lasku, pritazlivost,nemaju spolocne zaujmy, proste, su spolu "zo zvyku" a nechybaju si alebo len velmi malo. Na tvojom mieste by som nechala plynut veci, tak ako su..nie je to dlha doba, co ste spolu a vas vztah sa este len vyvija, hladate svoje hlbsie, skryte povahy, ktore sa este vo vsetkych situaciach nestihli naplno ukazat:) Skus popremyslat, ake su tvoje pocity, ked sa citis mizerne, co ti vadi, a ci by si sa s tym dokazala zmierit. Vies, nik nie je dokonaly a uspechom vo vztahu je akceptovat sa:) Jasne, ze ked ti nieco extremne prekaza, nebudes sa predsa tyrat cely zivot, to nie. Aj ked, na to su predsa kompromisy a nie vsetko sa musi riesit rozchodom:) Ale zas to zalezi na danom pare, nakolko je schopny popasovat sa s tym.. ja mam uzasny vztah nieco vyse roka a neviem si predstavit zit bez mojej Lasky:)