hnedy vytok

silvia6

Ahojte....mam 13 a menstruaciu som este nikdy nemala.....teraz mam uz 3. den taky hnedasty vytok....myslite ze onedlho dotanem menstuaciu? kolko bude este ten hnedy vytok? predtym som mala asi pol roka belavy vytok.

lelia

Babyyyy pllllls poradte miiiii....Prave som mala tyzden pauzu od tabletiek, kedy som mala dostat menzes...mala som len take mierne špinenie a asi pred tyzdnom a pol som mala tmavo hnedy vytok aj s krvou, kusok som mala aj bolesti brucha, hnacky,ale vsetko som to prikladala tomu, ze som bola chora, mala som nejaku crevnu virozu. S priatelom nepouzivame kondom, ja beriem HAK a nikdy sa ako nespravi do mna. Neviem preco, ale proste sa bojim, je mozne ze by som mohla byt tehotna????????Mam take nafuknute brucho, ale nie je mi nijak zle, ani sa mi hlava netoci ani nic podobne. Prosiiim napiste mi dakujeeeem

Veronika22

Zdravím

Mne pomohol bylinkový čaj a propolis.

Myší chvost, alebo rebríček obyčajný.

Prvý mesiac piť každý deň, potom jeden týždeň prestávka a potom každý mesiac jeden týždeň pred očakávanou menštruáciou. Piť až do ukončenia cyklu. Stačí pravidelné pitie čaju dva týždne v mesiaci a máte po problémoch.

Kto nie je alergický na včelie produkty, môže vyskúšať tento recept.

Dospelý človek:
Prvý mesiac = denne malú kávovú lyžičku kvapiek propolisu dať do pohára s vodou a vypiť ráno na lačno. Ja som si do šálky od kávy dala teplú vodu, /nemusí byť prevarená, ale môže/ do nej lyžičku medu, lyžičku kvapiek propolisu a šťavu z pol citróna.
Okrem toho, že vás postaví na nohy vám odstráni zdravotné problémy.

Hlavná vec = pozitívne myslenie a žiadna panika. Je to môj vlastný recept, pretože lieky síce na jednej strane pomáhajú, ale na druhej strane majú nežiadúce účinky.

Prajem všetko dobré a hlavne pevné zdravie.

sweta

mam problem..mam dostan menstruaciu dnes3.9.2009 ale nedostala som robila som si aj test ale ukazalo mi negativ a mam aj hnedy vytok co to je podla vas?

Diabličééék

O 6 dní mám mať menštruáciu, a obiavil sa u mňa už asi pred troma alebo štyrma dňami dnedý nepáchnúci výtok.. a mám aj také slabšie kŕče v podbrušku, ktoré mávám páru dní pred menštruáciou... s čoho môže byť ten výtok???

lilianka57

No použili sme ochranu ale posledne dni už je vitok miernejši,skor sa objavuje len krv.neviem čo mám robit...len počkat či to prejde alebo ist k doktorke?dakujem pekne...

alzbee

silvika555: no v obdobi ovulacie zvykne byt taky belsi, hustejsi, popripade aj lepivy, no ked tvrdis, ze ho mas stale, tak podla mna za na vsetvu gynekologa noc nedas...spravi ti vyter a aspon si budes na istom:))
lilianka57: tvoj "vytok" podla mna moze znamenat, ze predsalen doslo k miernemu natrhnutie panenskej blany...az mas pocit infekcie, tak vyskusaj si kupit nejaky zensky caj a ten pit...a do buducnosti taka rada:)) pouzivajte pri milovani kondom (lebo predpokladam, ze ste ho nepouzili)-jednak zabrani pripadnej infekcii a samozrejme aj otehotneniu...

silvika555

ahojte..ja mam vytok uz tiez dlho a po case som kaslala na to..ale stale mam pochybnosti ci to neni nejaka pohlavna infekcia...a ked som mala naposledy pohlavny sty...to bolo ais 4dni po skonceni menštruacie a bol hnedasty..nevedela som co to je...a ešte ze viem ze to bude zniet mozno nechuten ale stale niekde ked citam o vytoku tak ze spravyn je ciri priehladny a atk..ale ked ja ho mam skôr taky bielo-priehladny..a dost lepi neviem co to amm a som stoho uplne mimo poradte mi prosim Vas!...dakujem!:)