Mrtva studentka... kde to zijeme?

Príspevok v téme: Mrtva studentka... kde to zijeme?
rodrigez

Zdravim... neviem ci ste zachytili ze v BA zmyzla studentka v nedelu rano, ked isla z diskoteky. Dnes rano ju nasli nahu, zbitu, mrtvu kusok za madarskymi hranicami. Co to zije dnes za uchylnych magorov. Cely den mi tato sprava pokazila. Len som chcel vyjadrit zhnusenie nad tym co sa deje. Apropo neviete kde sa da kupit paralyzer? Akonahle som sa toto dozvedel, tak jeden urcite kupim priatelke.

cajik

mne sa nastastie stalo zatial len obtazovanie v autobuse :/..normalne som stala v tom priestore pre kociky,a za mnou sedeli dvaja dospeli chlapi. a zrazu jeden z nicoho nic ma tapol po zadku !!! smiali sa ako debily...ja som cela ocervenela a tak na neho zazrela..posunula sa prec...a ked vystupoval tak sa mi ospravedlnil... :/

zjuzjika

moj brat ked siel raz s kamaratom po parku , tak poculi ako neaka baba vola o pomoc...tak a oni su taki, ze zase pomozu a to ju tam neaki kkt znasilnit chcel...tak ten jeho kamarat schytil take nervy, ze ho tam skoro zabil.a nic ine by si nezasluzil...

schelby

vykastrovala by som tych hajzlov zaziva vsetkych uchylakov pedofilov a podobnych zvrhlikov, nic ine si nezasluzia. A este okusit co robili inym na sebe a nie len raz.

Psyche

Mojej mamke sa stalo tiez nieco hrozne. Mala asi 17 rokov a isla v Bratislave za bieleho dna po ulici a nejaki asi styria cigani ju vtiahli do nejakej brany a tam ju znasilnili :(. Uplne plakala ked mi to hovorila.. Potom neviem co sa dialo ale urcite nemala babo, kedze mna mala ked dovrsila 20 rokov, a starsieho surodenca nemam...

Tak taketo veci sa mozu stat za bieleho dna, to ma udivuje. Hnusi sa mi tento zvrateny svet. Nechapem ludi ako sa mozu tak chovat a toto robit inym ludom. To ani nie su ludia ale nejake monstra.. :(

sasena25

ja nechápem,čo z toho chlapi majú,keď znásilňujú a bijú ženy,hnusia sa mi takýto ľudia...aj mne sa raz stalo,keď som mala 16 rokov,že sa ma pokúsil znásilňiť jeden idiot a tá bezmocnosť v tej chvíli je hrozná,ja 50kg baba oproti takému hovadu...ale ja som mala šťastie,okolo išla skupina chalanov a tí si ho podali a ja som utiekla,v tej chvíli som len chcela byť čo najďalej...ale tým chalanom som strašne vďačná,hoci vôbec neviem kto to boli

zjuzjika

jj bohuzial s tym nic neurobime.. ja mam tiez nie velmi vesely pribeh z asebou...boli sme s kamaratkou v meste a orpoti nam sla skupinka chalanov, tusim bol 4... no a jeden sa zrazu odpojila ako siel proti mne tak ma chytil medzi nohy..za co som mu zaclaa nadavat do debilov a uchylov a kamaratka ma zaclaa od neho trhat, lebo ma hytil aj z aruku a nechcel pustit..takze ma v podstate sklbali kazdy na jednu stranu... neak ma vydrapla a zaclai sme utekat a neivem preco som sa otocila a urobila som dobre, lebo letela pivova flasa sklenna po mne, a keby so sa neotocila, tka ju mam v hlave.... cize niektori chlapi ked sa opiju, nevedia co so sebou...

CMu_Q

nj a dnes je to este horsie, kedze mam skusenosti s takymi pripadmi pocas dna ( moja spoluziacka bola prikladom, ked si sla odbehnut po knihy domov, a to byva nedaleko nasej skoly) - skoncila v nemocnici - bola napadnuta uchylakom.

ja zase ked som raz sla do obchodu strhla sa bitka (mafianov) priamo vedla mna, pricom jeden z nich pred bitkou pokrikoval i po mne (mal nieco v sebe) - strasne som sa bala.

severanka

55745: to neviem, skôr si myslím, že v tom bola zapletená ešte tretia osoba...fakt si nepamätáš ten prípadd?