Mrtva studentka... kde to zijeme?

Príspevok v téme: Mrtva studentka... kde to zijeme?
rodrigez

Zdravim... neviem ci ste zachytili ze v BA zmyzla studentka v nedelu rano, ked isla z diskoteky. Dnes rano ju nasli nahu, zbitu, mrtvu kusok za madarskymi hranicami. Co to zije dnes za uchylnych magorov. Cely den mi tato sprava pokazila. Len som chcel vyjadrit zhnusenie nad tym co sa deje. Apropo neviete kde sa da kupit paralyzer? Akonahle som sa toto dozvedel, tak jeden urcite kupim priatelke.

igua

jajka, si mala stastie, ze to bolo u vas v brane. ale ked ta niekto vtiahne do auta, pod krk ti da noz...ked ich je nebodaj viac, alebo si opita, alebo ta nejek sfetuju..alebo ked ti da taku dobru pastacku, ze omdlies. vsetky chvaty su ti nahovno. skor by som sa zamerala na tu prevenciu, nechodit sama po veceroch.
ale mas pravdu, ak si pri plnom vedomi, dolezite je nespanikarit a potom pomozu aj tie chvaty. ale chlapi su zbabelci od prirody. podla mna si maloktory trufne napadnut silnu mladu zenu bez nejakej "pomocky"..

igua

ak je to to dievca, co naposledy videli v cirkuse barok, tak dnes sme sa o to rozpravali na intraku a polemizovali, co sa jej asi mohlo stat...videli sme rozvesane plagaty po chodbach. nevedela som, ze uz ju nasli. je to hrozne. priala by som tomu, co jej to spravil, aby mu niekto spravil to iste. dufam, ze ho najdu a zatvoria. a v base ho znasilnia vsetci uchylni bastardi, kazdy den aspon jedenkrat.
ja sa sama bojim chodit aj u nas po dedine, nie to este v bratislave.
a tiez si myslim, ze keby ma prepadol nejaky chlap, len velmi tazko by som sa ubranila. vacsinou maju aj oni nejaku zbran, ci nie? a chlapi su omnoho silnejsi ako zeny. presne ako tu uz bolo pisane - aj najslabsi chlap premoze silnu zenu.
bodaj by skapali vsetky sadisticke perverzne hovada! fuj!

lea

no mne sa tiez zdalo byt nezodpovedne, ze z taxika vystupi sama a vyda sa sama lesom v noci, alebo za svitania. tiez by sa dalo polemizovat, naco zostavat na diskoteke az do 5-tej rano, ale ja ked som bola mladsia, tiez som tolko vydrzala, raz som dosla domov az o 10-tej.. je to otazka stastia, ze sa mi nic nestalo, i ked lesom som sama nechodila. a tiez je velmi nebezpecne nasadat do auta k cudzim ludom

usiko

Ako, kde to zijeme? V normalnej spolocnosti, kde drzime prizivote vsetko a vsetkych....a teda aj psychacov a nasilnikov, lebo sme pravny stat.......svine su vsade, ale Barbora.....no nehnevajte sa, podla vypovedi svedkov vystupila z taxika a nadranom este mala niekde nejake stretnutie.....tak, k tomu len tolko, ze kto si co hlada, to najde....je mi luto....ale babu, ktora ide domov so znamymi alebo taxikom, a poprosi taxikara, aby pockal a daval pozor, kym ona za sebou nezavrie dvere od domu, by urcite nikto nezabil.....dnesne mlade baby su fakt velmi odvazne, hlavne ked su pripite....co potom cakaju? Samozrejme, ze je mi velmi luto rodicov a priatelov barbory, uprimnu sustast.....ale dievcata, ked idete na diskoteku, preco nemyslite aj na vazne veci, na nebezpecenstvo, ale len na zabavu a svet je gombicka? trochu opatrnosti vam nezaskodi.....

little15

je mi to cele luto :( a hlavne preto ze je to byvala spoluziacka mojej znamej....
smutne :(
zeny sa mozu ucit sice sebaobranu roznymi kurzmi ci uz v skole alebo niekde pomimo, ale ked dojde k tomu ze muz prepadne zenu tak zena chyti SOK a v tej chvili tie veci sebaobrany nevyuzije... nerozmysla pritom a aj keby zacala uz je neskoro.. chlapi su silne stvorenia ,, velmi silne.. aj ten najchudsi chlap je silnejsi ako zena.