Muzkse telo,PROSIM NAZOR!! :)

hlupak

noo dakujem , ale aj tak sa bojim , niekedy si powiem ze sak to je v pohode :D a niekedy mam az take tazke rozmyslanie eze pridem k tomu ze nikdy nebudem mat kwalitny sex ... :( ja newiem co mam robit, uwidime casom :(

hmmmmmmmm

ty si truľko, môj priateľ má takého a jemu už nenarasiet... a ja som veeeeľmi spokojná :D sex s ním je úžasný. A inak bod g je len niekoľko cm myslím, že 3-4cm od vchodu... takže pohoda, nemusíš sa báť

lastovicka12345

Bud zatial spokojny s tym co mas. Ved to este nemas vyskusane v praxi. Ono je to vzrusujuce stale. A pre teba tie prve razy urcite. Takze ten sex budes mat zarucene taky, ze budes aj spokojny. Pri prvom raze by to uz mohlo trosku opadnut z tej omietky komplexov :)

lastovicka12345

Chciet je pekna vlastnost. Ale ved vidis, ze ti tu hovoria, ze do 21 nemusis mat z terajsej velkosti komplexy. Myslim si, ze s mensim je vzdy lespi sex. Lebo sa muzovi lahsie ovlada, vojde mu tam cely a nemusi sa bat, ze ublizi priatelke. Aj ked sa s nim dostane fakt az k tomu pravemu bodu G (to neviem sice ako je daleko, ale urcite to ty este dosiahnes). Nejak sa toho komplexu snaz zbavit a nemysliet na neho tolko a uz vobec o tom nepovedz priatelke, ze si az tak nespokojny. Mna to aj trosku zlosti, ked sa chlap stale stazuje :(. U teba je to v pohode zatial si to nezavesil na krk tvojej priatelke. A aj ked mala uz priatela aj pred tebou, preco ho nechala? (mohol mat aj 20cm:P) a predsa nasla v tebe tie kvality, ktore on nemal. Ak ta ma rada, tak nemas co riesit. Mozno sa jej aj paci, ze bude tvoja prva a ona si ta nauci. Este si ju tiez nahu nevidel a my zeny mame vraj ovela viac komplexov ako muzi (asi preto, ze stale o nich kecame s kamoskami :D). Drzim palce

lastovicka12345

Ked si tak pozeram pravitecko, tak sa mi vidi, ze ho mas prave v optimalnej velkosti. Nemas sa za co hanbit. Je to nadhernych 14 cm.

zubrienka

Podla mna, ked ta ma holka rada, tak jej to vadit nebude. U mna osobne nie je rozhodujuca dlzka, ale ako s tym vie dotycny narabat. No, ked ho mam niekoho rada, tak mi staci, ze som s nim a uspokojujeme sa navzajom. Nemusis mat traumu z velkosti. Moj priatel je v posteli sikovny, velmi romanticky a ku mne ohladuplny. A citim sa pri nom bajecne.
A ked ti o par rokov nedorastie? Budes mat z toho stale strach a radsej nebudes vyhladavat priatelelku?
Zahod starosti zahlavu a sustred sa pri tom len na pocity. Drzim palce. :)

Inak, existuju aj ine sposoby ako urobit priatelku stastnou, nemusi to byt prave styk. Ked budes super vo viacerych technikach a budes ich obmienat, tak tvojej priatelke ani nenapadne, ze jej nieco vadi.