Čo sa so mnou deje?

Príspevok v téme: Čo sa so mnou deje?
aja05

Ahojte,pred rokom som vážila 95kg, začala som cvičiť,menej jesť a schudla som na 85kg..potom mi vaha stála asi pol roka až v júni sa mi pohla na 82,5kg tak som si povedala,že musím začať diétovať.Tak som začala tú 90-dňovú diétu s ktorou som schudla za necele 3 týždne na váhu 77kg čo ma potešilo, ale tá diéta mi spôsobila,že som mala z toľkého ovocia hnačky,bolel ma žlčník,žalúdok,nejedla som veľa,zvykla som si nejesť tak som prešla len na delenú stravu,schudla som na 73kg,tera sa bojím jesť,aby som nepribrala,pretože chcem schudnúť na 65kg aspoň.Lenže napr.dvakrát sa mi staclo,že som sa nechtiac prejedla a bolo mi strašne zle,tak som sa šla vyvracať.Bojím sa len toho,že buď prestanem jesť,alebo budem vracať častejšie.Strašne chcem ešte schudnúť ale rozumne.Poradí mi niekto?Čo mám jesť,koľko a kedy?

aja05

no zvyknem cvicit asi styrikrat do tyzdna hodinu.ale niekedy jem len trikrat denne lebo necitim hlad.ale skusim sa prinutit aspon styrikrat a viac zeleniny a ovocia.

evcca

tak jedz5x denne mensie porcie, ovocie,zeleninu,kvalitne bielkoviny.
vyhybaj sa sladenym napojom a napojom s umelym sladidlom.
zarad do svojho rezimu dna nejaky pohyb, co ta tesi.
takto sa vyhnes hladovkam aj naslednemu prejedaniu.

aja05

no zvykla som sa veru riadne napchavat kedysi ale to je uz minulost.so stinou nemam nic chodila som s tym aj po doktoroch.som v poriadku