Som plnostihla-no a co?

Príspevok v téme: Som plnostihla-no a co?
Lusytta

Ahojte vsetky babenky, ktore mate problemy s nadvahou alebo podvahou...zakladam tuto tmu v nadeji, ze ked nas bude viac, co sa privelmi netrapime so svojou vahou, mozno pomozeme tym, ktore to stastie nemaju...Takze sa hrdo priznavam: mam 159 cm a 70 kg, som plnostihla (nie obezna!!!) a nejak velmi ma to netrapi! Nieze by som nechcela zmenit svoj vyzor, ako asi kazda zena, ani ja niesom uplne spokojna so svojou postavou, ale ked citam problemy dievcat s PPP, tak som za svoje kila vdacna...mam normalne menzes, peknu plet, nepadaju mi vlasy...sice mam silnejsie stehna, ale zato sa mi muzi radi divaju do vystrihu :o))) A nemienim zvysok svojho zivota byt na dietach alebo sa nejak zasadne obmedzovat v jedle...Myslim, ze staci to neprehanat s jedenim somarin-sladkosti a cipsikov a pod. a vsetko bude OK. Tak podme, podme, babeny, pridajte sa ku mne a ukazme PPP-ckarkam, ze 50kg na 170cm nie je privela ale straaaaaasne malo!!!

velvet

a inak.. na jednej pro ana - stranke ( nebudem konkretizovat... pusate by sa urazila..:-P .
Som nasla ako strasne zavidia tie pro anacky... . Jedna jej kamoska schudla zo 70 na 50kg a tie ich reci na to ... no fuj ... nemaju ani 40 KG !!!!!!!!! Tusim by najradsej mali len kosti,vlasy... a potiahnute sactvom ... .je to smutne...

velvet

:-))) mas moje sympatie kočka!!!
Prvorade je milovat svoje telo ...ale samozrejme sa aj o seba starat!!Ja chcem schudnut... ale len do nohavic z mladsich cias :-)... Mam 159 a 53kg... .