LASKA CEZ ICQ

Príspevok v téme: LASKA CEZ ICQ
sara

ahojte.. som zufala.. cez icq som si zacala apisat s jednym chalanom, akurat ze je o % rokov starsi [ja mam 16 on 21], je z druhej polky slovenska a ja ho milujem.. branila som sa tomu, ale uz to viem naisto.. nemozem nanho prestat mysliet aj ked ma pravdu ked hovori ze icq je icq a svet vonku by sa nemal zanedbavat, ale ja ho milujem a neviem ako to mam.. znicit? co mam robit?

mnamka

ked ces tak sa s nim trebars nekedy cez vikend stretni...ale najprv si zisti co je to zac...a ked bude mat co i len trocha zlu povest tak sa s nim racej nnestretavaj...aj ked si donho zalubena a on ti hovori na nete same pekne veci mozno mu ide len o jedno-o sex...ja viem ze tu bolo vela prispevkov o stastnych vztachoch ale takto dopadne asi 5 pripadov zo 100...nechcem ta odradit ale davaj na seba dobry pozor...laska byva casto slepa

coldwather

Ja si tiez momentalne pisem s jednym chlapcom cez net. Chodime spolu na univerzitu ale zatial sa osobne nepozname tak pojdem na stretko a uvidim co z toho bude. Nie som moc za vztahy cez net. Je to len prostriedok na zoznamovanie. No ale moja sesternica si nasla manzela cez net a su spolu uz 5 rokov a maju dve krasne deti. Moja sestra dopadla rovnako ako sesternica je s priatelom uz 4 roky a koncom oktobra sa mi narodi synovec :)

lucik

no takto...ja som sa s mojim chalanom zoznamila na azete a cez icq sme si pisali...raz sme sa stretli...a kuk....hmm už sme spolu skoro osem mesiacov..straaašne ho lubim a je z druheho kuta slovenska..ono sa to da len treba chcieť..proste ked ho miluješ nieje čo riešiť:)

cica

vidim ze vela prispevkov ste uz dali...podla mna by si mala s nim ist von a potom uvidis zato nic nedas...ak sadne tak skusis ak nesadne nevadi:) drzim palce...si mlada tak skusaj

aloha:(

sara,asi si lasku este ani nezazila,precitaj si moj posledny prispevok v teme rozchod...tkto dopadavaju laky cez icq,skype,pokec...

ritta221

NO..HEH...JA OSM SA S MOJIM ZOZNAMILA NA JENDOM VYSOKOSKOLSKOM PORTALI - UNISTER...TAM MA OSLOWIL ON, POTOM SME PRESLI NA ICQ... NASLEDOWNE NA SKYPE A WEBKAMERU :D JA MAM 19 ON 23 :D TIEZ SOM SA VYHYBALA STRETNUTIU..ALE NAPOKON , KED UZ K TOMU DOSLO , TAK OD TOHO DNA SME SPOLU..A NIKDY SOM NELUBILA NIEKOHO TAK AKO JEHO :P A JA SOM Z BB A ON Z HLOHOWCA :D ALE ZIJEME TERAZ W BLAWE... JA TAM STUDUJEM..ON UZ ROBI :P A SME SPOLU YVSE ROKA..TAKZE DRZIM PALCE WSETKYM...AJ LASKA CEZ NET EXISTUJE..A NAHODA JE BLBEC..KED UZ MNE WYSIEL WZTAH..CO SOM 18 ROKOW BOLA SAMA AKO PRST..A TERAZ MI IDE SRDCE VYSTRELIT Z HRUDNIKA OD STASTIA :D

Pac

ja s mojim partnerom som sa zoznamila cez pokec asi dva mesiace sme si len pisali nic ine. Neustale ma prehovaral aby sme sa stretli ale ja som odmietala bo som so stretnutiami nemala dobre skusenosti. Jedneho dna ma zlomil a tak som si povedala ze nemam co stratit (necitila som k nemu nic aspon som si to myslela ale vzdy ked mi napisal tak som sa velmi potesila). Stretli sme sa tedda a mne bolo velmi prijemne byt v jeho spolocnosti aj ked sme spolu boli vonku asi 4 hodiny stale sme mali o com kecat. On so mnou chcel chodit od zaciatku ako sme si pisali (k tomu sa priznal az neskorsie) ja som na to ani nepomyslela ale nevedela som ze sa do neho zamilujem. Uz spolu chodime 4 mesiace a 23.septembra to bude 5 a stale nam to klape a ja som cim dalej tym zamiloanejsia a zamilovanejsia. Dohodnite sa na stretnuti niekde kde to ani on ani ty nebudete poznat. Nic nestratite mozno iba tak nejake peniaze ale pokial si nesadnete mozete ostat apon kamarati

ally_21

to ci ho mas naozaj rada, zistis pri prvom strtnuti,ak to bude divne, tak nic z toho...ak aj po tom budete chceit byt stale viac a vaic spolu, tak to zmysel ma...ja som sa zoznamila s priatelom cez icqa je dokonca z CR, ale ked sme spolu, je to uzasne. Ked zistis ze je rovnaky v skutocnosti ako aj po nete, tak nemas co lutovat, ani tu vzdialenost...to je na 1000% iste :o)