Milujem ho a nedá sa zabudnúť.......

Príspevok v téme: Milujem ho a nedá sa zabudnúť.......
alanis13

Toľko sme spolu prežili, hoci vždy len ako kamoši. Boli sme si blízky ale....všetko sa to pokazilo a už sa to nedá vrátiť. On má dievča a ja som sama. Myslela som si že som už naňho cez prázdniny zabudla....aloe prišla som do školy, uvidela som ho a moje srdce sa znovu rozbúchalo. Nechcem od neho nič len kamarátstvo, ale on mi také ako chcem ja asi ponúknúť nemôže. Trápim sa preňho rok aj niečo a ja už nechcem trpeiť. AKO mám naňho zabudnúť?????? ako ho už nemám tak milovať??? uvažujem že odídem na budúci rok zo školy, ale ako to mám vydržať, byť s ním a nevšímať si ho:?????? Je to hrozne ťažké...... MIMOCHODM, mám 15....

sebastian943

VERMI ZE VIEM AKE TOJE.PORADIM TI LEN JEDNO.AK ON SA PRETEBA NETRAPI ,NETRAP SA ANI TI.AK ON SA STEBOU NECHCE KAMARATIT TAK SA UZ PRESTAN PONIZOVAT A ZDIHNI HLAVU HORE.SI PREDCA AJ TI TAKA AKO ON,NIEJE OD TEBA ONIC DOKONALEJSI.A TO ZE TI CHCES ODIST ZO SKOLY ,STY NEVIHRAS ABSOLUTNE NIC.NEBUD HLUPA ROZMISLI SI CO ROBIS.CHCEM TI LEN DOBRE

alanis13

píse alanis13....nie nejdem na strednú.......som na gumpli 8 rocnom.....thak budeme zrejme spolu este 4 roky.......bojím sa ze uz tie city v sebe neudusím a strápnim sa, alebo pri najhorsom mu tým ublížim........

simona2211

... na strednej spoznáš toľko chalanov, že ich budeš odháňať.. a to nehovorím o výške ked pôjdeš... tak nezúfaj..pre jedno kvíti slunce nesvíti :))

alica312894

ono je to tak....ked miluje len jeden je to nanic.....ak si siuz iste vsimla.....ved mozete ostat kamosi,no nie????? ujednot si co v zivote vlasne chces. ci chces radsej kamarátstvo alebovztah...niekedy a vo vacsine prípadov je kamaratstvo viac.....ked spolu chodíte sa rozídete, ale ked ste kamaráti tak vám to moze vydrzat ajm celý zivot!!!!!!!

minko

Ach tá láska!Dievča s tým pocitom sa musíš naučiť žiť!Na tú prvú lásku nezabudneš nikdy. nemám teraz na mysli týždňové flirtíky.Ber to ako tréning do budúcna.ja som sa rozišiel s dievčaťom pred 20-timi rokmi a keď ju teraz niekde vidím,vždy sa mi rozbúcha srdce.A každý sme už zadaní a máme svoje rodiny.Takže prestupom to asi neresetneš.Proste si treba zvyknúť predýchať a myslieŤ na peknú budúcnosť.Keď ho vidíš šťastného s inou,dopraj mu a bude dopriate aj Tebe uvidíš!Drž sa!