Ako zistim,ked prislo k pocatiu?

Príspevok v téme: Ako zistim,ked prislo k pocatiu?
mirriana

Ahojte.Poslednu menstruaciu som mala 25.7.2008 cyklus mavam tak cca 30 dnovy. 28.8. mi sestricka brala krv a hodnotu B hcg som 2487, co by predpovedalo tomu, ze som mohla otehotniet pred 3-4 tyzdnami. Chcem sa len spytat, ze ci je mozne, ze by k pocatiu mohlo dojst 14.8. i ked sa partner do mna nespravil a vobec nedoslo k vyvrcholeniu?Vopred dakujem za odpovede.

Dominika19

Mam 21 rokov.S priatelom sa snazime o babo tri mesiace a este sme sa nedockali uspechu.Menstruaciu mavam pravidelnu.Viem ze on je v poriadku.Ja som este tehotna nebola.Chcem sa spytat,ze ako sa da otehotniet bez liekov,gelov a pripravkov.A ako sa da zistit ze kedy mam ovulaciu,plodne dni.Dakujem za odpovede.Angie

mirriana

Ja viem aj sama, ze k tomu nemalo dojst...len som sa chcela spytat, ze ci sa da nejako zistit,kedy to bolo, lebo som pocula, ze neda...

mirriana

Praveze nemavam pravidelny cyklus...tu je asi ten problem...ale podla tej hodnoty hcg mi to vyslo ze by k pocatiu doslo toho 8-10 ale tiez je to len orientacne..

mirriana

no 1,2,3,8,9,10,15,16,17 augusta toi bolo s priatelom a 14teho bol "ulet", ktory mi teraz sposobuje strach, ze kto je vlastne otec..asi tak

mirriana

no 1,2,3,8,9,10,15,16,17 augusta toi bolo s priatelom a 14teho bol "ulet", ktory mi teraz sposobuje strach, ze kto je vlastne otec..asi tak

mirriana

no 1,2,3,8,9,10,15,16,17 augusta toi bolo s priatelom a 14teho bol "ulet", ktory mi teraz sposobuje strach, ze kto je vlastne otec..asi tak

mirriana

no 1,2,3,8,9,10,15,16,17 augusta toi bolo s priatelom a 14teho bol "ulet", ktory mi teraz sposobuje strach, ze kto je vlastne otec..asi tak