ziarlivost

Príspevok v téme: ziarlivost
:)

ahojte.strasne ziarlim ked moj chalan ide von s inymi babami.viem ze su to LEN kamaratky ale vzdy je tam ten kusok neistoty vo mne...v predchadzajucom vztahu som nezistila ze ma podvadzal az neskor som sa to dozvedela tak teraz robim vsetko preto aby sa mi to opat nestalo ale uz mi to pripada katastrofalne.nehorazne ma to zoziera ze je s inymi.viem ze by ma nikdy nepodviedol ale...ja uz neviem...ako sa z toho dostat???dik za prispevky

silvikl

ahoj :-) njo podla mna to nieje normalne,urcite by som to netolerovala,nie je normalne,aby tvoj chalan chofil von s inymi babami!!uz si mu hovorila,ze Ti to vadi??

moniqa87

tak on je este na vazny a seriozn vztah asi moc mlady...
a preco ta nevezme so sebou?
keby to bolo, ze raz za cas s kamaratmi, ale s kamaratkami?
podla mna nie si prehnane ziarliva, ale skor opravnene a on je riadne nevyzrety este

:)

mame 18 a sme spolu cca rok.neviem..mozno potrebujem len cas dako sa s tym zmierit lebo tie baby nepoznam raz v zivote som ich videla...

samsung

a co ma on co chodit s "inymi babami" vonku? dobre, nepoviem, ked ide s chalanmi a tam su ich baby, ale ze by moj priatel chodil len tak s babami von...ty kokso... no neviem neviem. ja taktisto nechodim len tak s chalanami von. bud to ideme s babami alebo s nim a jeho kamaratmi. skus to jemu tak naznacit, ci by to jemu nevadilo...
a nejde tu o doveru, ako si budes mysliet, skor o uctu k partnerovi...maj sa