Kto mi to vysvetlí?? (partnerský problém)

Príspevok v téme: Kto mi to vysvetlí?? (partnerský problém)
lukas888

Zdravicko, mam jeden nemaly problem s priatelkou.Poznam ju uz vysse roka, spoznali sme sa na jednom chate. Vtedy som bol dost zamerany na vzhlad a ona mala krasnu fotku. Hned na prvy pohlad som sa do nej zamiloval. Pisali sme si kazdy den a myslel som si ako nam je spolu super. Celeho ma zmenila, pretoze casom uz som nepozeral na vzhlad ale aj na to aka je skvela ako clovek. Neskor ale zacali komplikacie. Zacalo sa to cele tym ze sa so mnou nechcela stretnut a stale ked uz sme sa dohodli na stretku tak ochorela alebo sa na nieco vyhovorila. Az neskor sa mi priznala ze ju byvaly priatel bil a podvadzal.Este aj teraz ked ho stretne v meste tak sa boji a dokonca jej zase ublizil. Ale ja som bezmocny a moc ma to trapi.Teraz uz neveri muzom. Slubil som jej ze jej dam tolko casu na stretko kolko len bude potrebovat. Aj som to dodrzal a snazil som sa jej pomoct aby to cele prekonala co si musela prezit. Cele dni sme spolu presedeli za pc ak som prave nebol v skole. Dokonca som obetoval aj futbal ktory som hraval uz 18 rokov, len preto aby som mohol byt s nou a aby nebola sama. Ale cele sa to zrazu zmenilo. Posledny tyzden sa odohrali veci ktorym este doteraz nechcem asi uverit. Po roku spolocneho pisania, obetovania sa jeden pre druheho a planovania spolocenj buducnosti som zistil ze fotka a aj vsetky tie ostatne co mi poslala nepatrili jej ale jednej modelke. Teraz mi uz svoje fotky poslala a vyzera nadherne, tak neviem preco to robila.Mozno to vyzera smiesne ale neni lahke sa teraz preorientovat na to ze za tymi pismenkami co sme si vymienali a aj za telefonom co sme hodiny kazdy den prevolali sa skryva niekto iny. Ale cez to vsetko ju stale milujem a miesto toho aby som ju za to cele opustil dal som jej este jednu sancu ale pod podmienkou ze sa s nou chcem stretnut cim skor. Ale ona mi stale vravi ze sa stretnut nechce, ze sa este boji kvoli svojmu ex co ju bil, aj ked vie ze ja by som jej nikdy neublizil. Chcel by som preto vediet vas nazor na to co mam vlastne robit. Na jednej strane ju strasne milujem a nechcem ju stratit ale na strane druhej si myslim ze po tom vsetkom co sa stalo a co mi vyviedla si zasluzim aby mi uz konecne dala sancu sa s nou stretnut. Zazil niekto nieco podobne? Mal by som sa s nou rozist, dat jej este cas na stretko alebo jej dat podmienku ze ked sa nestretneme tak sa rozideme?

buduci golem

to uz tak byva, ked sa pipka necha vydrziavat, lebo sa citi ako kralovna.
takej babe by som teda neveril, mozno aj hovori pravdu s tym pribehom, ale je to pre teba risk.
lebo co mas z baby, ktore je taka cudna? daj si pozor, aby si nelutoval, urcite je lepsie mat vyrovnanu partnerku.

nella841

IGUA..to máš pravdu a ani by som proti nemu nič nepodnikala.. teraz už možno chápeš, prečo sa bojím stretka.. Lukáša potrebujem a neskutočne ho ľúbim, aj ked vám sa to tu možno zdá smiešne.. viem, že príde deň keď sa s ním stretnem, ale proste to musím prekonať sama :(

igua

nella, verim tomu, ze mu moze velmi lahko prepnut..bohuzial v nasom state sa s tym neda nic robit. taketo obtazovanie sa len velmi tazko dokazuje..

igua

lukas, to je jasne, ze si nezabudol...take veci ako klamstvo alebo podraz sa nedaju zabudnut. ani ja som nezabudla, ale odpustila som. aj moj drahy to iste...ja som podviedla jeho a on mna...a to vsetko preto,lebo sme si nedoverovali. ja som si myslela, ze ma podvadza a on ze ho vodim za nos. az ked sme si to vsetko vyjasnili, zacala sa ta prava laska..uz by som nikdy nemohla mat nikoho ineho. nikdy. a viem, ze ani on nie. uz je to proste na cely zivot.

nella841

IGUA.. sme z rovnakého mesta a vždy sa stretneme náhodne niekde v meste alebo naschvál príde do časti kde bývam ja aby ma videl, alebo ku mne domov..aj nedávno bol za mnou a zase sa snažil.. nevieš aké je to pre mňa všetko ťažké, žiť s pocitom, že mu prepne a nejako sa mi pomstí, že som ho nechala.. a mne s tým chorým srdcom stačí málo..

lukas888

...USIKO... v tomto som si isty ze som jediny pretoze sme stale v kontakte a vzdy vie kazdy o kroku toho druheho .. v tomto jej verim a nemam dovod ju podozrievat ..

nella841

RADA... dakujem Ti :((.. som rada, že je tu niekto kto prežil niečo podobné ako ja..mne našťastie nemal aké peniaze, lebo si ma vydržiaval on.. a ja som sa cítila ako kráľovná.. až do doby ked som zistila, čo je zač a nepadla prvá facka.. nevedela som komu sa zdôveriť, lebo rodičia by to riešili úplne ináč .. mne pomohol nakoniec jeho kámoš, ktorý ma od neho dostal.. teraz sa aj stretávame s ex a stále sa snaží, stále mi ubližuje a bojím sa toho, že by ublížil aj Lukášovi :(.. nakoľko mám choré srdce, mám umelú chlopňu,nemôžem sa moc nerváčiť ani nič podobné..mrzí ma, čo si si prežila.ale som rada, že si ok..