Kto mi to vysvetlí?? (partnerský problém)

Príspevok v téme: Kto mi to vysvetlí?? (partnerský problém)
lukas888

Zdravicko, mam jeden nemaly problem s priatelkou.Poznam ju uz vysse roka, spoznali sme sa na jednom chate. Vtedy som bol dost zamerany na vzhlad a ona mala krasnu fotku. Hned na prvy pohlad som sa do nej zamiloval. Pisali sme si kazdy den a myslel som si ako nam je spolu super. Celeho ma zmenila, pretoze casom uz som nepozeral na vzhlad ale aj na to aka je skvela ako clovek. Neskor ale zacali komplikacie. Zacalo sa to cele tym ze sa so mnou nechcela stretnut a stale ked uz sme sa dohodli na stretku tak ochorela alebo sa na nieco vyhovorila. Az neskor sa mi priznala ze ju byvaly priatel bil a podvadzal.Este aj teraz ked ho stretne v meste tak sa boji a dokonca jej zase ublizil. Ale ja som bezmocny a moc ma to trapi.Teraz uz neveri muzom. Slubil som jej ze jej dam tolko casu na stretko kolko len bude potrebovat. Aj som to dodrzal a snazil som sa jej pomoct aby to cele prekonala co si musela prezit. Cele dni sme spolu presedeli za pc ak som prave nebol v skole. Dokonca som obetoval aj futbal ktory som hraval uz 18 rokov, len preto aby som mohol byt s nou a aby nebola sama. Ale cele sa to zrazu zmenilo. Posledny tyzden sa odohrali veci ktorym este doteraz nechcem asi uverit. Po roku spolocneho pisania, obetovania sa jeden pre druheho a planovania spolocenj buducnosti som zistil ze fotka a aj vsetky tie ostatne co mi poslala nepatrili jej ale jednej modelke. Teraz mi uz svoje fotky poslala a vyzera nadherne, tak neviem preco to robila.Mozno to vyzera smiesne ale neni lahke sa teraz preorientovat na to ze za tymi pismenkami co sme si vymienali a aj za telefonom co sme hodiny kazdy den prevolali sa skryva niekto iny. Ale cez to vsetko ju stale milujem a miesto toho aby som ju za to cele opustil dal som jej este jednu sancu ale pod podmienkou ze sa s nou chcem stretnut cim skor. Ale ona mi stale vravi ze sa stretnut nechce, ze sa este boji kvoli svojmu ex co ju bil, aj ked vie ze ja by som jej nikdy neublizil. Chcel by som preto vediet vas nazor na to co mam vlastne robit. Na jednej strane ju strasne milujem a nechcem ju stratit ale na strane druhej si myslim ze po tom vsetkom co sa stalo a co mi vyviedla si zasluzim aby mi uz konecne dala sancu sa s nou stretnut. Zazil niekto nieco podobne? Mal by som sa s nou rozist, dat jej este cas na stretko alebo jej dat podmienku ze ked sa nestretneme tak sa rozideme?

igua

no, ja som mala tiez taky problem, ze som sa hrozne bala prveho rande...ale to bolo z dovodu, ze som si neverila, hanbila som sa, nie preto ze by som mala strach ako ty nella...mne pomohol naprvykrat alkohol, ze som sa trosku uvolnila. a na druhe rande som sa tiez hanbila ist, ale som sa prekonala. a nelutujem.

alex5643h

a co po tej fotke modelky. ved na to zabudnite. kazdy robi omyly. a nemuseli ste vediet, ze tymto k sebe budete nieco aj citit. pokial sa mate radi, preco by ste si to nemuseli davat najavo aj osobne. ved byvat spolu asi nebudete hned, tak stretnutiu sa branit nemusis nela. ak budete spolu normalne, ten vztah bude uz aj o niecom inom.a na minule obdobie s ex ti lukas pomoze zabudnut

stano.l

Neli v pohode. je fajn ze si vies priznat chybu. jasne ze si klamat nemala a ked uz tak mala si sa hned zaciatku priznat, bolo by to pre vas oboch lahsie. nuz ale stalo sa...
------------------ ---------------
treba spravit ciarku .plnu neprerusovanu :))) a dat si sancu.nebat sa stretnut a ked sa aj bojis este stretnut tak urcite ti Lukas este da cas. nesmut a hlavu hore.

alex5643h

mozte byt spolu cez skype a volat si cez to, ale je ine ked ho pobozkas na obrazovku a ked ho pobozkas na pery. a inak asi by ma porazilo, keby sa moja vec takto tu rozoberala, vidis, ze chalan si nevie dat rady... a ty si s tym druhym byvala? mozem vediet aj ja kolko mate rokov? ja 21

lukas888

ludia ja som strasne rad ze sa tu k tomu vyjadrujete len vas chcem poprosit ze ked budete pisat pre Nelku tak to neprehanajte lebo je teraz aj na nu toho moc .. a sem sme dosli preto lebo nikto z nasich blizkych nevie co sa stalo a nechceme aby to vedeli, preto sme tu aby sme si vypoculi aj nazory inych ludi ..

nella841

teší ma Stanko a ďakujem, že aspoň ty ma ako tak chápeš.. hoci viem, že za to čo som spravila by ma každý odsúdil.. ale pri ex som hovorila len pravdu a nemala som z toho nič :(... a teraz sa len trápim, že som to celé pokašľala sprostou fotkou nejakej modelky :((..

nella841

.. ALEX... áno.. chodila som s bývalým asi 4 roky.. a to čo mi robil začalo ku koncu vzťahu, nevery, bitky.. a stále som verila, že sa zmení..prvá láska, človek je naivný.. viem, že som klamať nemala..ale nemala som to v úmysle tak dlho ťahať.. neverila som, že budem ešte niekedy šťastná.. až teraz pri Lukášovi... my si len nepíšeme, je to aj skypeovaní a pod..
.. IGUA.. áno máš pravdu mala by som nejako začať.. vždy chcem, ale vždy ked sa blíži stretko cúvnem a zase mám pred očami ex :((..myslíš, že je to aj pre mňa ľahké?.. trápime sa obaja, ale verím že raz bude dobre :(

igua

nella, ale treba nejako zacat...ako si to predstavujes do buducnosti? on tym hrozne trpi..a ty tiez. nie su vsetci chlapi rovnaki! naber odvahu. strach musis prekonat, on sa od seba nezmizne..mozno casom, ale to moze trvat roky..

alex5643h

nela to ze som razna neznamena ze som drza. mam svoj nazor. a verejny portal mi ho umoznuje dat najavo.
moj nazor je ten, ze clovek potrebuje mat milovanu osobu aj pri sebe, nie len cakat na spravy. to ,ze ta bil mi je luto. chlap si nema take cosi dovolit k zene. ale su zeny ktore to istu dobu trpia, bo si myslia, ze budu aj lepsie casy, tak len dufam, ze tvoj pripad to nie je