???Milenkou???

Príspevok v téme: ???Milenkou???
milenka

Uvažujem nad tým, či sa stanem niekoho milenkou...nie pre prachy...ale uz dlho som nemala priatela...ale chlapa proste niekedy k zivotu potrebujem??? Nie ze by som nejakeho partnera nechcela, ale nejak sa nemozem trafit, ze by ta "laska" bola obojstranna...Neviem, ci to nie je "zle"...ale aky mate na to nazor...Viem, ze mnou budu pre to mnohi opovrhovat ak to zistia..ale pride mi to lepsie, ako striedat chlapov...

kler

no slobodny ako slobodny ten moj nie je zenaty ale ma priatelku...hoci by so mnou chcel viac ale nikdy ju asi neopusti.a ja to este neviem skoncit.ako ste to urobili vy?alebo co ste povedali..

mnamka

moj otec mal milenku-a moja mama a aj ja som sa z toho dost zrutila ...skus sa vzit do situacie tej rodiny...napr.moj brat mal tedy 5 rokov...pre deti to je vzdy hrozne...

milenka

Som rada,ze sa to tu tak rozbehlo...ale ja som nemyslela ako milenca zenateho chlapa,ale slobodneho...so zenatym som sa raz len stretavala a aj tak som mala vycitky....len sa bojim toho, aby som sa nezamilovala...

cica

ahojte.velmi dobra tema a myslim si ze selinka ma uplnu pravdu.ja viem kazdy sa moze rozhodnut slobodne.stalo sa to aj mne,zacala som si nieco so zenatym muzom o 12rokov starsim.ked som ho stretla citila som ze je iny a strasne ma nieco k nemu tahalo a nevedela som co.prezili sme pekne chvile a tahalo sa to vyse roka.potom som si uvedomila ze to stale takto nepojde a kvoli nemu som si nevsimala inych.teraz som to ukoncila i ked mi to bolo luto ale nechcem nikomu rozvracat manzelstvo a jeho zena bola velmi podozrievava.tak sa zacinam pozerat viacej okolo seba a hlavne na muzov bez obrucy na prste;) (mam 23 rokov)

majjja

fifficka zo sefom nikdy,,po case sa to nejak vzdy zvrtne.Kamoska tak prisla o miesto.Lepsie ho je len tak natahovat,,ale nezacni si to nim, len problemy...a kratke trvanie.

selinka

Asi som sa zle vyjadrila. Ten vzťah (muž) bol najlepší len v mojom živote. Ja viem, že som si s ním nemala nič začínať, ale stalo sa. A práve preto, že nie som rozbíjačka rodín som odišla...a radím to aj ostatným

fificka

cafte. ja mam tiez nejaky taky plan, ale nevem, ci ho uskutocnit.. moj pribeh je trochen dlhsi.. pozname sa s jednym chalanom uz par rokov. pred polrokom sme spolu mali aj sex, ale boli sme opiti.. a vtedy mal priatelku. a pred niekolkymi tyzdnami sa s nou rozisiel a dava mi take naznaky, ze ci by sme to spolu neskusili, ale len ako milenci.. tak neviem.. ale nemyslim si ze by som sa donho zalubila.. len je to moj sef a neviem ci by sa to neodrazilo na mojom plate a ako by na to zareagovalo okolie keby sa to dozvdeli, a kur*ou pre ostatnych byt nechceem... neviem.. aky mate nazor?