???Milenkou???

Príspevok v téme: ???Milenkou???
milenka

Uvažujem nad tým, či sa stanem niekoho milenkou...nie pre prachy...ale uz dlho som nemala priatela...ale chlapa proste niekedy k zivotu potrebujem??? Nie ze by som nejakeho partnera nechcela, ale nejak sa nemozem trafit, ze by ta "laska" bola obojstranna...Neviem, ci to nie je "zle"...ale aky mate na to nazor...Viem, ze mnou budu pre to mnohi opovrhovat ak to zistia..ale pride mi to lepsie, ako striedat chlapov...

ja29

viem čo je to byť milenkou, prežila som aj krásne chvíle a spríjemnila si život, na to pekné dodnes spomínam, no po čase som si uvedomila že to bola strata času a mahla som sa zoznámiť s niekym kto by chcel so mnou stráviť budúcnosť...držim palce aby si sa rozhodla správne.

baška :)

môj názor na milenecký vzťah? A kto povedal že milenci su len vtedy, keď majú obidvaja svojich partnerov? Keď medzi dvomi ľudmi nie je láska ale chcú si užívať tak to je \"milenecký vzťah\", nie? A pokiaľ sú teda obidvaja bez partnerov a akýchkoľvek iných záväzkov, dajú si pozor a ani jednému to neprekáža, tak prečo nie? ... neviem či som nejaká divná, ale keby som nemala partnera ( čo našťastie mám) a už dlho s nikým nebola a chýbalo by mi to, tak prečo nie? Podľa týchto podmienok by som možno aj zvážila takýto vzťah...

jojka

kludne, ja rada na to burlive obdobie spominam ,,aspon som dozrela a viem ze uz nevlezem bez lasky do postele a som absolutne verna ,ale uzila som si ked som nikho nemohla najst a nikoho som nemilovala,,a nelutujem

den

...podla mna tu bude len horsie ty si seba necenis?Byt niekoho tienom, brrrrrrrr, je to tak smutne a ponizujuce, ale neodsudzujem ta.len si myslim, ze snad chodi po svete ten pravy aj pre teba....slobodny

dada janke

Jani...je mi to luto, ale tiez vravim... naozaj to bude narocne , ale vzdaj sa ho..ver, ze budes az potom naozaj stastna ... GOOD LUCK...

selinka

Janka - uteč čím skôr. Klin sa klinom vybíja, viem o čom hovoríš, v tvojich slovách je môj život. Niekde je ten, ktorý nemá na ruke obrúčku....ale ty ho nevidíš, lebo pozeráš jedným smerom...

janka-

Som milenkou ženatého muža. Ja som ho nechcela a on bol ten iniciatívny, vytrvalý, milý. A jedného dňa som nevládala odolávať a zamilovala som sa. Najprv som mala výčitky voči jeho manželke, ale postupom času ma to prešlo, lebo som vedela, že ju nikdy neopustí a ja budem vždy tá druhá. Trvá to už rok a pol. Raz za týždeň chodí k nám do firmy a mimo sa stretávame raz za týžden, niekedy raz za dva týždne.Každý druhý deň mi telefonuje alebo píše. Ja ho milujem a to aj napriek tomu, že viem že on mna nie. Povedal mi raz " Jani nemilujem ťa, ale ľúbim ťa" . A mne to stačí. Možno ma odsúdite, ale ja som si doteraz nedokázala nájsť priateľa. Som dospelá, zabezpečená, mám pracu, byt, auto, len mi chýba blízky človek, ktorý by ma miloval. Kde ho hladať? čakala som dosť dlho a on neprichádzal. Až prišiel tento muž a s ním prišla láska.
Keď som s nim tak som sťastná. Keď ma objíme, tak viem že ho mám aspoň na chvílu len a len pre seba.
Ale " milenka " ak si chceš užiť je to o niečom inom, ako keď sa zamiluješ.
Ja ho milujem, ale taká láska je len trápenie. Je to beznádejné, lebo nikdy nebude môj. Je to bolestivé, keď od teba odchádza a ty si pomyslíš, že o chvíľu bude so svojou ženou. Tak si to rozmysli. Záleží aj koľko máš rokov a ako žiješ, či sa budete mať kde stretávať ale hlavne či odoláš láske.
Ja som neodolala a teraz by som urobila všetko na svete, aby patril len mne, ale nie je to možné. Takú moc nemám.Bohužiaľ. A život mi uteká medzi prstami a bojím sa, že ostanem sama. Tak ahoj.

janka-

Som milenkou ženatého muža. Ja som ho nechcela a on bol ten iniciatívny, vytrvalý, milý. A jedného dňa som nevládala odolávať a zamilovala som sa. Najprv som mala výčitky voči jeho manželke, ale postupom času ma to prešlo, lebo som vedela, že ju nikdy neopustí a ja budem vždy tá druhá. Trvá to už rok a pol. Raz za týždeň chodí k nám do firmy a mimo sa stretávame raz za týžden, niekedy raz za dva týždne.Každý druhý deň mi telefonuje alebo píše. Ja ho milujem a to aj napriek tomu, že viem že on mna nie. Povedal mi raz " Jani nemilujem ťa, ale ľúbim ťa" . A mne to stačí. Možno ma odsúdite, ale ja som si doteraz nedokázala nájsť priateľa. Som dospelá, zabezpečená, mám pracu, byt, auto, len mi chýba blízky človek, ktorý by ma miloval. Kde ho hladať? čakala som dosť dlho a on neprichádzal. Až prišiel tento muž a s ním prišla láska.
Keď som s nim tak som sťastná. Keď ma objíme, tak viem že ho mám aspoň na chvílu len a len pre seba.
Ale " milenka " ak si chceš užiť je to o niečom inom, ako keď sa zamiluješ.
Ja ho milujem, ale taká láska je len trápenie. Je to beznádejné, lebo nikdy nebude môj. Je to bolestivé, keď od teba odchádza a ty si pomyslíš, že o chvíľu bude so svojou ženou. Tak si to rozmysli. Záleží aj koľko máš rokov a ako žiješ, či sa budete mať kde stretávať ale hlavne či odoláš láske.
Ja som neodolala a teraz by som urobila všetko na svete, aby patril len mne, ale nie je to možné. Takú moc nemám.Bohužiaľ. A život mi uteká medzi prstami a bojím sa, že ostanem sama. Tak ahoj.