Mlady vzhlad..stastie alebo problem?

Príspevok v téme: Mlady vzhlad..stastie alebo problem?
tomo262

zdravim, pomaly mi taha na 24 rokov ale v tvari vyzeram na 17 rokov...zo zaciatku som si to nevsimal ale v poslednej dobe ma to uz zacina stvat...napr. clovek sa musi neustale legitimovat ako nejaky maly sopliak, ale to sa da prezit...hlavne mi ide o ten vzhlad a respekt medzi ludmi...ma niekto podobny problem a nejako ho riesi?

janka

neuverite, ale aj ja mam 25 rokov a vraj vyzeram na 19 :), uz som si zvykla, ze mi vela ludi tyka a ziadaju odo mna rozne preukazy. Ked vsak zacnem rozpravat "dospelacky" a este k tomu aj rozumne, hned ma beru inak :) treba im asi dat najavo, ze sa nespravame umerne veku, na ktory vyzerame... pekny den

karbobruska

Mam 25 a tiez mi tipuju do 20, otec ma 50 a vyzera na 40. Jeho mama tiez vyzerala ovela mladsie. Ja s tym nemam problem ani teraz, ale myslim si, ze pridu casy, kedy to velmi ocenim...a myslim, ze aj vy na tom budete rovnako :))

lencok1

ja mam 25 a tipuju mi tych 17,18. No mala som uz vseliake prihody. Vela ludi mi hovori ze mam super vyhodu, ze neskor budem rada, ale niekedy to uz aj mne lezie na nervy co sa tyka niektorich veci...zajtra ak bude cas, napisem viac, teraz uz zaspavam...