depresie zo seba!pomoc!

Príspevok v téme: depresie zo seba!pomoc!
uz dalej nie

ahojte kocky,
uz dlho citam vase uspechy, diety a vselico okolo chudnutia...a odhodlala som sa zalozit tuto temu...
4 roky ma trapia hrozne depresie zo seba..nevychadzam von, neviem sa tesit zo zivota...no to je dlhy pribeh...
chcela by som to zmenit a pekne vas poprosit nejake rady ako dosiahnut svoj ciel a to je 64 kil...
mam 175 cm a vahu som mala skoro 74 a podarilo sa mi dat dole na 70,4 kg...ale stale sa citim zle priam az horsie tlstejsie..to je psychicke..=(
chcela by som vas pekne poprosit o rady co cvicit ako papat a co...
moje miery:
prsia:100
boky:89
pas:75
zadok.103
stehno pod zadkom 60 a asi tak v strede 54..

dakujem velmi pekne vsetkym babulkam co mi pomozu

barbinka

nie je za čo. a áno, máš pravdu, niekedy je lepšie nerozoberať takéto veci tu, lebo chodia sem aj zlí ľudia.

uz dalej nie

barbi
tot nieje miesto kde by som chcela rozoberat svoje osobne veci a trapenia a aby to tu ludia komentovali..=(

ale dakujem ze si ma chcela vypocut..

barbinka

uz dalej nie: možno kebyže sa vyrozprávaš, tak by sa ti uľavilo a skúsili by sme nájsť nejaké vhodné riešenie. lebo tá tvoja strava nie je vôbec nejaká strašná, to máš pravdu.

aja05

No celkom dobry,ale som si povedala,ze skusim este tu 90-dnovu aspon mesiac a potom prejdem znova na nieco take ako som napisala,teraz trosku uberiem jedla,aby som schudla a potom trosku budem udrziavat..planujem si kupit stepper?myslite ze pomoze?nepacia sa mi strasne moje lytka,stehna a zadok...a brucho!

uz dalej nie

barbinka
ja si tvoje rady vazim...ja som len pisala ze ja sa nedokazem zdravo stravovat...a nepapam az tak nezdravo..na ranajky jogurt alebo puding, na obed si dam dusene masko s malinko ryzou, ked ma prepadne hlad neskor dam si papriku alebo paradajku,mrkvu a po 6 nejedavam lebo sa mi lepsie aj spi,papam aj ovocie doobeda..proste papam vsetko len menej..len u mne je ten problem ze to nieje len v chudnuti ale ma to problem este jeden ale nechem ho tu rozoberat..je to psychicke..a neviem a neviem vyhrat nad tym boj =(

uz dalej nie

barbinka
a ty si myslis ze ja sedim cely den za PC a stazujem sa???a nic pre to nerobim?
mila moja vies co je to mat zo seba komplex?uz sa ti niekto v skole posmieval az tak ze si prestala jest?

nebudem tu zo seba robit chuderku ale ked nevies o co presne ide...co som v zivote zazila tak radsej to nerozoberaj...dobre tvoja rada je pohyb + zdravas trava..dakujem

barbinka

nie som nepríjemná, len som sa ti snažila otvoriť oči. a kebyže plačem ako ty píšeš, tak sa snažím so sebou niečo urobiť.