depresie zo seba!pomoc!

Príspevok v téme: depresie zo seba!pomoc!
uz dalej nie

ahojte kocky,
uz dlho citam vase uspechy, diety a vselico okolo chudnutia...a odhodlala som sa zalozit tuto temu...
4 roky ma trapia hrozne depresie zo seba..nevychadzam von, neviem sa tesit zo zivota...no to je dlhy pribeh...
chcela by som to zmenit a pekne vas poprosit nejake rady ako dosiahnut svoj ciel a to je 64 kil...
mam 175 cm a vahu som mala skoro 74 a podarilo sa mi dat dole na 70,4 kg...ale stale sa citim zle priam az horsie tlstejsie..to je psychicke..=(
chcela by som vas pekne poprosit o rady co cvicit ako papat a co...
moje miery:
prsia:100
boky:89
pas:75
zadok.103
stehno pod zadkom 60 a asi tak v strede 54..

dakujem velmi pekne vsetkym babulkam co mi pomozu

uz dalej nie

monikal:
babulka ja mam doma stacionarny bicykel aj steper..aj nejake cinky..aj sikmu lavicku..ale cvicila som asi pred mesiacom 3 krat do tyzdna na stacionarnom 45 minut pri lahkej zatazi a nevidela som ziadny uspech...tak som to nechala..=(

rita

suhlasim s paprsek233

ja mam 170cm a 50kg ale nie som ziadna anorekticka.. jem sladkosti, slaninu zeleninu, ovocie prosto vsetko... mam vsak velmi tenke kosti, mam take zapastia ze sa mi ho aj dieta vie obopnut palcom a ukazovakom... vobec nezalezi na vahe ale na tom ako sa Ty citis.. a nezabudajte baby ze muzom sa nepacia vychrtliny, nechcu chytat kosti ale zeny.. ja mam aj napriek svojej vahe a vyske cici a rici a som so sebou spokojna :)

uz dalej nie

dakujem ti velmi pekne...
len to je to ze volakedy som mala 60kg ale zase je pravda ze vtedy som mala trosku anorektocke stavy =(a nechem aby som sa do toho zase dostala..=(chcelo by to nieco co by ma tak nakoplo a dala by som dole tu 7O kgg hranicu moju neprekonatelnu..=(ale na dietu sa bojim odhodlat =(

barbinka

zdravé chudnutie je dve až tri kilá za mesiac. ak schudneš viac, je pravdepodobné, že to naberieš naspäť.
proste musíš začať stravovať zdravo, inak neschudneš.

monikal

tiež podla mňa nemáš nejký problém ale keď to tak cítiš tak začni cvičit..diety pomôžu ale na krátko a zas budeš tam kde si bola...ja som si kúpila rotoped a keď mám chuť tak cvičím...pustím si hudbu a idem kedy jak no najmenej 20 minút..ináč treba tak 40 minút každý deň...za 3/4 roka mám dole 21 kg bez diety ale u mňa veľa robí aj stres...

uz dalej nie

ajka
8 kil za mesiac..juuj tak to ti zavidim velmi =))to by mi stacilo...chcela by som dat dole 6 kg...=(
brusko mam napriklad ploche len boky mam 90..a stve ma zadok a stehna...ani tie boky mi nevadia ale hlavne ta spodna cast =(((

paprsek233

AHOJKY.NEZALEZI NA TOM KOLKO VAZIS ALE AKO SA CITIS.PRECO SA TRAPIS VAHOU,KED PODLA TVOJICH MIER NA TOM NIESI NEJAKO HROZNE.NIEKTORE DIEVCATA SU CHUDE AKO PRUTIK A AJ TAK VAZIA DOST.ZALEZI AJ VELA NA GENETIKE A VAHY KOSTI NIEKTO MA TAZKE KOSTI PRETO MA TAKU VAHU.JA SOM DALA DOLE 25KG V PRIEBEHU NIEKOLKYCH MESIACOV ALE Z TABLETKAMI A HOCI MAM 58,5KG NAMIESTO 84KG NIC SA NEZMENILO.LEN SOM O NIECO CHUDSIA ALE TAKTO SA LAHKO DOSTANES DO PROBLEMOV.JA SOM SI TIEZ HOVORILA LEN POD 80KG POTOM TO BOLO POD 70 POTOM POD 60 A TERAZ KED CITAM ZE NIEKTORE MAJU SOTVA 45KG TAK NEVIEM CO SI MAM MYSLIET,MAM ESTE SCHUDNUT NA TYCH 50KG???ABY BOLO OKOLIE ZHOVIEVAVE????TY SA MUSIS CITIT DOBRE A NIE OSTATNI A AK BUDES VELMI CHCIET SCHUDNUT TAK SA TI TO JEDNEHO DNA PODARI.DRZIM PRSTY

uz dalej nie

milinka.
ja sa stale hybem lebo mam doma malinkeho havina a ked sa da idem si aj zacvicit na stacionarnom alebo stepery alebo si dam nejake cviky co som si nasla na nete...
ale proste ked vidim ze nie a nie prejst cez 70 hranicu tak ma to ubija =(

aja05

aj prechadzky su vhodne, kazdy den hodinku a je to.....vytiahni von kamosku a klebette...pri 90-dnovke som schudla 8kg za necely mesiac takze to bolo super.

milinka.

Ahoj, naozaj skus tu 90 dnovku, nehladujes, aj sladke budes moct, a vysledky sa dostavuju do niekolkych dni, takze ta to aj pekne motivuje ... a co sa tyka cvicenia, tak barbinka ma pravdu, rob nieco co ta bavi, je jedno co, hoci si aj poriadne zatancuj :)) pri veselej hudbe, len nech mas trosku viac pohybu ako zvycajne ... drzim palcek, viem o com to je, takze.....