depresie zo seba!pomoc!

Príspevok v téme: depresie zo seba!pomoc!
uz dalej nie

ahojte kocky,
uz dlho citam vase uspechy, diety a vselico okolo chudnutia...a odhodlala som sa zalozit tuto temu...
4 roky ma trapia hrozne depresie zo seba..nevychadzam von, neviem sa tesit zo zivota...no to je dlhy pribeh...
chcela by som to zmenit a pekne vas poprosit nejake rady ako dosiahnut svoj ciel a to je 64 kil...
mam 175 cm a vahu som mala skoro 74 a podarilo sa mi dat dole na 70,4 kg...ale stale sa citim zle priam az horsie tlstejsie..to je psychicke..=(
chcela by som vas pekne poprosit o rady co cvicit ako papat a co...
moje miery:
prsia:100
boky:89
pas:75
zadok.103
stehno pod zadkom 60 a asi tak v strede 54..

dakujem velmi pekne vsetkym babulkam co mi pomozu

aja05

Ja odkedy jem zdravo,nepotrebujem ziadne sladkosti,nezdrave jedla a pod.sice raz za cas si doprajem,lebo aj mojmu telu to chyba.ja som schudla uz 23kg.A zvyknem cvicit aerobik,posilnovacie cviky na brucho,zadok,stehna a bicykel stacionarny.

barbinka

na zdravú stravu si zvykneš. ja som si tiež zvykla. ja som schudla zo 61,7kg na 55kg za nejaké tri mesiace. športovala som stále, ale keď som chcela schudnúť na váhe, musela som zmeniť stravovacie návyky. musíš začať hlavne týmto, lebo len športovaním neschudneš.

uz dalej nie

aja05
no ja som schudla skoro tie 4 kila nie ze som papala zdravo..ale papam vsetko len trosku menej ako doteraz..lebo viem ze ked zacnem zdravo taknevydrzim a zacnemzrat...ale nejako mi nejde a nejde prejst cez hranicu 70 kil...pred 2 rokmi som vazila 60 kil...=(((

barbinka

bolo by fajn, kebyže robíš nejakú aeróbnu činnosť. najlepšie takú, ktorá ťa aj baví. ja hrávam tenis 3-5krát do týždňa po dve hodiny. ty keď nešportuješ, tak začni s menším množstvom. a k tej strave. neviem, či ti mám napísať ako sa ja stravujem, alebo chceš niečo všeobecné?

aja05

ahoj,ja mam tiez zo seba komplexy aj ked som uz vela schudla,ale teraz ma to zacina prepadat akosi.vsak vyskusaj tu 90-dnovu s tou urcite schudnes,a hlavne cvic,sportuj,zdravo papaj.nic ine ti asi nepomoze.