Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletky na spanie

Príspevok v téme: Tabletky na spanie
joni_

ahoj, mate niekto skusenosti s tabletkami na spanie ako Melatonin alebo Benosen? alebo nieco prirodne?
Mam problem pri velkom vycerpani, ze nemozem spat, alebo ked zaspim tak som len niekde medzi snom a realitou, take nocne mory, neprijemne...
a neviem sa odreagovat, vypnut myslenie, co sa mi stava naslekdom pretazenia nervovej sustavy (mam diagnozu CFS)
Alebo som tu niekde citala o prirodnych antidepresivach? Ake su to a nie su navykove? Potrebujem to len tak niekedy, prechodne

azetacka74

Ahoj, prirodne mna velmi dobre upokoja a rychlo zaspim iba po tabletkach na spanie Valemin. Neviem ci sa daju niekde v lekarni zohnat. pohladaj na google "tabletky na spanie valemin"

syndiluca

Z prirodnych antidepresiv existuje lubovnik bodkovany, urcite nie je navykovy.. ale problem je ze ak uzivate este nejake lieky, mozu vam kolisat hladiny tychto liekov, vplyvom lubovnika.

melatonin moze byt tiez fajn, je to prirodzeny telu vlastny hormon...

skusit treba tiez guajacuran, ten je ale navykovy, takze len kratkodobo

milanko21

ahoj, osobne uzivam pred spanim melatonin (dostupny bez predpisu) a uplne mi vyhovuje... 2.5-5mg podla potreby a uspi ma to vzdy (ak sa inak neda).

inak ak mas este problemy spat tak taktiez je dobre skusit pouzivat aj masku na tvar, stuple do usi (mne to pomaha dost) a pripadne si precitaj blog akozaspat.sk

spanok1123

podla mna su to vyhodene peniaze "BENOSEN A PODOBNE" a k prirodnim antidepresivam mam rovnaky nazor...viem to z vlastnej skusenosti...ale kazdy je iny skus to a uvidis

Iveta682

ale dobre su aj homeopatika...SEDATIV PC,alebo PERSEN....tie beries aj pocas dna,aby si bola v poho...neboj sa neutlmuju iba ta upokoja.Ten STinlox utlmuje.ked ho uzijes do pol hodky ta berie na spanok.

Iveta682

ja mam skusenosti s tbl na spanie...volaju sa STINLOX....staci pol tbl.pred spanim.V niektorej lekarni ich predaju aj bez prepisu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.