MOJ CHLAP STALE POZERA PO DRUHYCH ZENSKYCH!!!!

%%%%

naranja,myslim,ze v prvom rade je to jeho vina,lebo ked ta tym vyslovene provokoval.Keby to nezacal robit,tak ty sa tak nechovas,a jasne si clovek tak mas nejaky cit a tym ta ranal,ked toto robil,neda sa to este nejak zachranit,porozpravat sa s nim?

naranja

Prave toto zabilo moj krasny vztah...priatel sa velmi zmenil predtym bol hanblivy a utiahnuty. teraz ma zrazu vela kamaratov a kamaratiek , kazda ho pozna vykyvuje mu usmieva sa na neho ....slo ma z toho vyrutit a nedokazala som to stravit. vecne sme sa o tom dohadovali a mam taky dojem ze mi chcel spravit naschval a zacal ocumovat kazdu trubu ktora presla okolo neho.mozno mi tym chcel ukazat ze ja mu nemozem nic zakazat neviem...strasne ma to ranilo a zacala som byt paranoidna a podozrievava co vyustilo az do rozchodu .najhorsie je ze ho strasne lubim a stratila som ho len kvoli nejakym kravam ktore sa po nom vyskierali mozno som mohla byt viac tolerantna a nie taka \\\"hrda zena so sebauctou\\\" uz ozaj neviem ci je to moja via alebo nie

lyduska

no ten moj mi po siestich rokoch povedal ze nevie co chce dva krat ma podviedol s vydatou s dvoma detmi a teraz mi vypisuje ze ma ma rad zeby mu dosiel konecne rozum

%%%%

...tak moj ex zasa,nikdy nepozeral po inych,mal oci iba pre mna...skor ocumovali dievcata jeho.../a bol to fakt fesak/
a nakoniec si nasiel inu a museli sme sa rozviest,no ja som podala ziadost o rozvod,lebo mu narastli rozky...

keituskaaaa

Ja to tak.Je rozdiel pozriet sa a cumiet.Moj ex bol vyslovene suknickar len ja som bola slepa.Stalo sa ze sa nehanbil predo mnou s kamosom rozoberat co robil s jednou babou predo mnou alebo sme sedeli v bare a on balil casnicku(2mesiace nato s nou spal)ale to uz som ja s nim nebola,lebo mi pretiekol pohar trpezlivosti.Ten chalan bol to najhorsie co ma v zivote stretlo,dokonca mi klamal ze ma chce naspat a miluje ma,aj ked ma decko s druhou, s tym sa uz nepochvalil..taki chlapi sa nemenia,treba ich jednoducho VYMENIT

doremi

ale no,nepripisujte tomu vacsiu dolezitost ako si to zasluzi,ved ziarlivost je uplne normalna,ale v zdravej miere...ja mam napriklad kamosku,ktora ziarli nasvojho frajera pre dievca,ktore sa jemu vraj kedysi pacilo/kym si nezacal s nou/ a to uz je podla mna dost divne

misina

...,

ja som na to žiarlila a videla som za tým to, že mu na nej napr. záleží...
Pretože ked ma už niekto nezaujíma, nerobí mi problém to, čo si o tom pomyslí,...
Badala som zmenu v jeho správaní pri stretnutí s ňou a to ma ranilo...
žiarlivosťou a domýšľavosťou som dospela k názoru, že mu na nej záleží... teraz ked sa nad tým zamyslím, poviem si ako som mohla, no v tom momente mi to prišlo úplne inak...

misina

wowo1 a ...,

vieš, žiarlivosť nie je len problémom 10 ročných detí alebo ľudí ktorí nie sú pripravení na vážny vzťah...
Žiarlivosť ovláda všetky vekové katagórie a všetky mentálne vyspelé alebo nevyspelé skupiny ľudí...
Myslím si, že prinať si svoju žiarlivosť a snažiť sa to zmeniť, je v prvom rade základom úspechu a tiež dôkazom "dospelosti" ...
Nežiarlim na všetky ženské sveta, žiarlim len na ňu a to preto, že ho ľúbim a bojím sa, že k nej ešte niečo cíti... som tu preto, lebo potrebujem pomôcť a nie preto aby som zabila čas, ktorého mám aj tak dosť málo...
Každopádne aj vaše názory sú názorom a ja ich rešpektujem... každý nejaký sme, niekto žiarlivý a niekto naopak nevie čo to žiarlivosť je...
Wowo1 Ty si ma asi nepochopila, lebo ja ho nechcem vlastniť ako nejakú vec alebo niečo podobné, on má svoju slobodu, ktorú mu neberiem, tak ako mám svoju ja, ja sa len o drahého lásku nedokážem a nechcem deliť s inou...

misina

JJ... diky vám všetkým... ono je to možno zložitejšie ako si myslíte... on ju veľmi ľúbil napriek tomu aká boa... A predtým ma žiaden nesklamal, nepodviedol ani nič podobné... nebude to komplex menejcennosti... nikdy predtým som nežiarlila na nikoho, len pri ňom ma to akosi pohltilo a žiarlim len na ňu, lebo mám pocit,že k nej stále niečo cíti. A pravdupovediac, asi fakt nemám dôvod...
Ale nechám si poradiť a DIKY MOC JAJKA... ;-) nebudem sa tým trápiť ved koniec koncov ona mi za to nestojí.
Možno je to tým, že mu moc neverím (pretože v maličkostiach ma už oklamal a mňa ked niekto v niečom oklame tak mu ťažko potom verím) ale popracujem na tom a posnažím sa vylepšiť vzájomnú dôveru.Ešte raz dakujem