Vasa polovicka...je niekto iny...

Príspevok v téme: Vasa polovicka...je niekto iny...
jajkooo

Potrebujem radu...suuurne!! S mojou priatelkou chodim uz tri roky..este donedavna to bol nadherny vztah.., ale asi tak pred dvoma mesiacmi sa zacala správat divne...akosi sa zacala vyhybat nasim stretnutiam..malokedy som ju videl a uz vobec nemala chut mat so mnou sex...niekedy ked sme sa aj milovali, tak sa mi zdalo, ze jej to je neprijemne...tak ako prvu pricinu som videl v tom, ze ma uz asi nemiluje...ale pravda bola bohuzial oveeela horsia! dozvedel som sa po namahavom patrani, ze robi v jednom erotickom klube v susednom meste...tak to ma dostalo...a teraz neviem ako jej mam povedat, ze o tom viem a co mam robit! od jej kamaratky viem len to, ze to robi pre peniaze...pretoze si chce kupovat vela oblecenia a tak...ale nikdy by som to na nu nepovedal! a od vtedy ked som sa to dozvedel, tak to znicilo moj zivot! ked si predstavim, ze to robi s inymi!!! :-((( Co mam robit? necham ju urcite, ale ako to mam urobit! nemozem predsa skoncit nas trojrocny vztah vetou - viem, ze si slapka, tak Zbohom! poradte...

silvikl

machulka006 má pravdu..normálne jej to povedz,že vieš,že je šľapka..ja by som to urobila na tobjom mieste!!
ved je slapka!!

wowo1

nechaj ju ,,aj po 3 rocnom vztahu .to sa chces rozvadzat ,alebo rozist po 15 rocnom? skor lepsie ako ta ona necha..ze si nemajetny,,tieto typy su o tom bohuzial.ODID S HRDOSTou skor ako ohrdnuty ,,nech si uvedomi aspon trosku co stratila{sice pochybujem ze na to v tej vymletej hlavicke tuziacej po handrach a prachoch vobec bude mat ...}

ceitlin

aj keby toho nechala tak by som sancu ziadnu nedavala - mala si vic vazit seba a hlavne teba! laska je aj o tom a hlavne o tom ci je ten druhy stastny aberie sa ohlad hlavne na toho druheho, este nikdy neprezila sebecka laska!

ajajajka

.....choď do toho erotického klubu, povedz,že si ju hľadal a našiel.... a sama pochopí, že o tom vieš.... a to záleží od nej ak to nechá daj jej šancu ak ju ešte miluješ, ak nie povedz jej, že je koniec a možno to povie aj sama.....

moniqa87

a to chces ako na nu brat ohlad ked ona ta takto podviedla? len jej to pekne vykric, nech vie, ze takto sa s partnerom nezaobchadza... aj keby robila len stripterku, to je uz jedno...

krisha

a vies urcite, ze tam robi slapku? Mozno tam len tancuje ako stripterka...co ju samozrejme neospravedlnuje, ale bol by to snad ten lepsi pripad

smejo4ja

To ako jej nezaželalo na tom čo spravíš keď sa to dozvieš?? Je to hrozné! Ja by som to skončila tak povediac tou vetou že si šlapka a proste je koniec

jajkooo

Mate pravdu...je to tazke, ale musi to tak byt...ale nikdy som to od nej necakal...:-( Myslel som si, ze viem kto je!