ZEby som naozaj mala anorexiu?

Príspevok v téme: ZEby som naozaj mala anorexiu?
GOthicJAne

ahojte!je mi to dost trapne sa k tomu priznat ale asi budmem musiet:(
3.jula som sa rozhodla schudnut aspon takych 5-6kil zacala som jest hodne pomenej strasne malicko..
po mesiaci som chcela zacat jest postupne cim dalej tym viac.lenze akosi to neslo proste nemohla som..odvtedy som schudla uz 12kil:(..
mama ma dnes donutila ist za obvodackou a ta vlastne povedala len tolko ze som anorekticka a ked sa neuvdomim a nezcnem normalne jest tak ma posle na liecenie ci co:(
lenze ako jest ked mi to nechuti??

GOthicJAne

nemam zaruku ale pre mna je to akosi lepsie ako keby som mala ziadat pomoc od tych ktorych poznam tu je to annonymjesie pre mna prijemnejsie..

nikusa

Ahoj vsetci!!!ani neviem co sem mam napisat asi len tolko ze mi prosim niekto poradte co mam jest aby som pribrala!mam 174cm a 44-45 kil!minuly mesiac som sa vysplhala na 48kg ale zrazu som schudla na 43kg.newiem co mam jest lebo vlastne ja nemam chut do jedla !ani tabletky mi nepomahaju.chcela by som strasne pribrat aspon 6-7 kil.ak mi vie niekto poradit prosim napiste!!!!!diki

afrika

pritom žiadaš o radu na internetovom fóre, od ľudí, ktorých nepoznáš-nevidíš a nemáš žiadnu záruku, že ti správne poradia - to sa týka aj mňa.

anulienka71828

to je psychický blok vies???? s tým ti pomôze len psycholog.....ja som zacinala presne takto a nakoniec som s 57kg a 170cm schudla na 39.........drzim ti palce.....

GOthicJAne

vcera som to spravila prvykrat:(
ani netusim preco ale mala som z toho strasne dobry pocit..
len sa teraz bojim ze to zbadaju rodicia.

afrika

keď sa porezávaš sa v tvojom tele uvoľňujú hormóny - myslím, že endorfín, ale nechcem klamať - ktoré spôsobujú pocit šťastia, uvolnenia, akúsi katarziu. Môže to spôsobiť závislosť - ktorú rozhodne nepotrebuješ

GOthicJAne

afrika ja som stale jedla nikdy som neprestala jest uplne ja som len jedla malo a to malo som stihla akosi aj spalit hneD:(

GOthicJAne

ahojte..
pred chvilkou som sa vratila z mestza bola som na nakupe s rodicmi ako bezny piatkovy vecer lenze s mamou sme sa dost brutalne pochytili na mojom spravani..ked mama sla natankovat vystupila som z auta a isla som domov peso(4,5km)celou cestou som plakala a kedze som nechela prist domov s celkom rozmazanymi vyplakanymi ocami chcela som sa pozriet do zrkadla lenze kedze sa mi triasli ruky zrkadlo spadlo rozbilo sa..a ani neviem preco zapacil sa mi kusok rozbiteho zrkadla zobrala som ho a nechtiac si zarezala do ruky lenze sa mi to zdalo prijemne mala som pocit ze som o par problemov akoby lahsia...ked som sa z takych primitivnych myslienok akosi spametala uz som mala cele predlaktia dorezane/doskriabane:(stiahla som rukavy na mikine a prisla domov rodicia si nastastie nic nevsimli..
len absolutne nechapem tomu preco som tak konala ako som konala...

afrika

a je to normálne, že nemáš chuť ani hlad, sa ti stiahol žalúdok a neprodukuje dosť kyselín. neriaď sa žalúdkom, ale hlavou - viackrát jesť menšie porcie