Reumatická Artritída

Príspevok v téme: Reumatická Artritída
tunonegro

Ahojte moj otco (49) dostal asi pred troma rokmi reumaticku artritidu. od vtedy sa mu stav vyrazne zlepšil ale aj tak.... nemože spraviť prudči pohyb lebo ho sekne v krýžoch. neviete prosimvas poradiť nejaku mať alebo niečo podobne čo by potom mohol robiť normalne prudčie pohybi ? poradte prosim....

michalienka12

Nato su taketo fora, aby sa clovek co to dozvedel. U nas mala starka reumaticku artritidu, no bohuzial vtedy neboli este vseliake taketo vitaminy a lieky, ktore by vedeli pribeh choroby zmiernit. Doba je teraz omnoho vyspelejsia co je super. Myslis, ze sa moze brat aj ako prevencia?

janicka765JE

skrent tak nas oboznam s diagnozou, nie je to este dlho, co ju mam diagnostikovanu preto vsetko nove co sa dozviem ocenim :)

simka214

heh jednorazovo by sa to mozno este dalo, ale ako neviem si predstavit to jest kazdy den to asi ani nie je v ludskych moznostiach. viem, ze brokolica je zdrava, ale ze ma az taketo skvele ucinky, tak to som nevedela

alexiara

Ahoj jabba:)

Toľko brokolice aby to malo efekt by si teda myslím nebola schopná zjesť. Ono by si musela okolo 5kg aby to pokrylo tú potrebu, takže neviem či si na to trúfaš.

stankila

skus si pozriet sulforafan, je to vlastne zlozka ktoru obsahuje aj brokolica a ma to dobry ucinok aj pri artritide.. pomaha aby sa ten stav nezhorsoval, aby sa to proste udrzalo v tej faze v akej je to.. lebo toto je problem ktory sa vyliecit neda.. len sa to da cele spomalit..

christa366

To je pravda ale ak sa to správne podchytí včas, tak dá sa s tým aj plnohodnotne žiť. Len treba chcieť a netreba to hneď na začiatku nejak zatratiť, že sa nedá. Byť tebou skúsila by som si pohľadať nejaké tie vitamíny, ktoré sú na takéto zápalové ochorenia dobré

mjanik

christa-kde si zobrala,že akupunkrúra nieje pre každého. v ćíne je to hlavná liečba,lieky nepoznajú.ke´d sa tomu nerozumieš tak nezaujímaj ktomu stanovisko!!!!