Pretiahnuta predkozka za zalud

..lukas...

no ja som si práve dneska dal predkožku 1. krát až za žaluď.. neviem ju dať späť.
Neviem čo robiť :(

Alfonz1955

Predkožku mám stále pretiahnutú cez žaluď, už cca 20 rokov. Hygiena veľmi dobrá a sexuálna výkonnosť vyššia ako predtým. Sex trvá dlhšie aj keď roky pribúdajú. Odporúčam.

213Anonym

ja som to mal tiez zrastene a honil som si kazdy den a zacalo mi to sa od zalude ako keby odliepat ale stalo to zato :) a dnes som bol u doktora na kontrole 12rocnej a on ze som riadny závodník :D ze tam mal prípady ze este 17 rocny nemali pretiahnutu kosku cez zalud :D

Janek

.chcel by som sa na niečo opýtať nejde mi stiahnuť predkožka cez celý žaluď len cez polku.Mám ju prirastenu k žaluďu :(je mi to trapne co mam robiť rad by som ju mal ako ostatny je mi 29 dakujem za odpoved Jano piste na mail frodoJ@azet.sk

malaanka

plejo88 musíš s tým ísť k lekárovi.Prečo sa hanbíš?A je to jednodňový zákrok.My ženy musíme chodiť ku gynekologovi,tak prečo vy muži nemôžte ísť k urologovi?A mimochodom,nerobí sa celá obriezka predkožky,ale len tá časť,ktorá prečnieva a kúsok nad.Tým chalanom,ktorým sa už vyhrnula predkožka a nešla naspäť,tým odporúčam tiež čo najskôr navštíviť urologa.Napíšte chalani aj tí,ktorí máte taký zákrok za sebou,aby ste povzbudili tých čo sa boja a hanbia.

Marsmeloun

moj posledný priatel mal obriezku ...a bolo to uplne superrrr a aj estetické veru :-) samááá spokojnosť :-)

jafo

AhojtEpo 3 dnoch kupania v teplej vode som si konecne stiahol predkozku za zalud v normalnom stave a hned ma priskrtila a nesla stiahnut.Strasne som sa bal asi po pol hodine som si zalud silno stlacil na taku minutu a nastastie sa mi vratila na zalud,teraz ho mam zakryty a bojim sa to skusit znovu aby som ju mohol stiahnut ake su vase nazory?

lukas5

čo ak mám predkožku prirastenu o žaluď...ak mi nestoji tak si ju bez problemov aj stiahnem za zalud.ale ak mi stoji tak iba do polovice.a ani pri sexe mi to nevadi...jedine ked mam sex tak sa velmi rychlo urobim.ma to na to vpliv?

anonym123456

ja mam taky problem ze asi od predvcera si nemoem stiahnut predkozku uplne dole pretoze je to velmi bolestive a mam celu predkozku taku popraskanu...teraz som sa docital ze je to fimoza ale je to vobec ona ked som s tym len do nedavna nemal ziadne problemy??a ako sa da liecit okrem obriezky???