Dlhé, husté a rovné vlasy

Urgentne

Ahoj ja mam od prirody krepovite riedke vlasi kt. vyzeraju strasne :DD ale si ich kazdy den zehlim co je dobre robit zehlickou s ionizovanym povrchom kt. je najsetrnejsi a rozhodne na zehlicke nesetrit potom pouzivam profesionalnu taliansku vlas. kozmetiku z.one zo sekcie milk shake z rady glistening(znamena nieco ako odkrepovanie,vyrovnavanie) kde pouzivam kazdy dem pri zehleny olej na zehlenie z tejto rady, zampon je na vlasoch prilis kratko aby ovplivnil ich nasledujuci vzhlad jedine pri velmi uslachtilej kozmetike kt. velmi draha napr.Alterna ma takyto sampon vpliv inak pouziem hociaky sampon a kondicioner aky sa mi paci momentalne podla vone atd..ale co je dvolezite po zmyti z vlasou si nanesiem mlieko z tej istej rady a znacky ako mam aj olej a necham uschnut na noc vlasi v gumicke aby nebolu uplne kucerave a rano lahko vyzehlim,ku tomu si davam do vlasom klipsi na zahustenie a predlzenie o ktore sa rovnako staram.. www.z-one.sk vlasom prospieva raz za mesiac aj reparacia ultrazvukom kt. vam zmeni vlasy na nepoznanie to tiez pravidelne podstupujem..

katarina236

ja mám dlhe rovne a huste vlasy už od narodenie to mam po mojej mamke len to su s nimi velke problemy kazdodenne umyvanie a hlavne dlhe umyvanie ale najlepšie na huste vlasy su klasicke žihlavove alebo brezove lebo moja sesternica ich využívala a dosť jej pomohli mala ich krasne len su s nimi problemy a ešte jednu radu vam dam je to trochu do veci no ale nevadi na lupiny je dobry sampon proti voši detskej velmi to pomaha a je to este aj lacne vkaždej lekarni po jednom zmyti mi ihned zmizla velka čast lupin

diamant115

chcem sa spýtať..mám husté vlasy mm ich dlhé a chcela by som si ich dať ostríhať po prsia..nebdú mi isť tak ako keď ste videli bátoričku amala ich také?mám ich tpriž rovné...prosímmm help

lussssssssss

Baby keď sa vám náhodou stane že vlasy vám pri farbení zhoria alebo zkrepovejú .. sú suché a podobne najlepšie pomôže maska MATRIX- BIOLAGE FORTE je to dostať len v kaderníctvach .... :) a je cenovo nejak 15e... ale jediné čo pomôže ;) a tak isto aj šampón matrix a iná kozmetika

SugarLips

ja som teraz nasla combo na moje jemne poredsie vlasy... Swanson ceratin shampoo a lavera pomaranc :) perfect, uplne leskle nadychane vlasy