bojim sa prveho sexu

Príspevok v téme: bojim sa prveho sexu
ema5

...ale strasne moc!som so svojim chalanom uz cez 7 mesiacov a uz mam ten pocit ze sa s nim chcem milovat ale strasne sa bojim..bojim sa toho ze to bude boliet.nedovolila som mu ma ani vyprstovat lebo raz ked to urobil tak siel len na krajicek ale bolelo to aj 2 hodiny po tom..viem ze to raz prist musi ale nemozem sa s tym psychicky vyrovnat...ako to mam prekonat:/

DESmodka

tak to este nechces, ked sa toho obavas, chces len spravit kvoli svojmu frajerovi, pockaj ked to budes chces spravit pre seba.. kolko mas rokov??

n..

ak nechceš tak nerob to. ale zas raz to musí príst a môžeš potom lutovať že to nebolo s tým ktorého si lubila.. neboj každá si tým prešla nechaj všetko plynuť nech on robí,,,, najprv sa dobre vzdrušte najprv nech ta vylíže potom nech ti tam dá jeden prst potom dva.. a ked budeš uvonená .. a roztiahnuta môžete ist na vec ale musíš byť mokra.. a boleť ta to asi bude.. ael to len prvý krát možno tiež druhy ..atd... ale neskor si na to tvoja..... zvykne.. a bude sex užasny.. uvidíš bude sa ti to lúbiť .. ale nezabudajte na ochranu:)