hrudkovity vytok

Príspevok v téme: hrudkovity vytok
kacenkaaa

ahojte.bola som na dovolenke a pred nou som mala zapal,vyliecila som sa a vsetko bolo ok.ale teraz posledne dni na dovolenke som zacala mat akysi hrudkovity vytok a silne palenie na pyskoch a vo vnutry.najma ked sme sa s priatelom milovali.na ten vytok som vlastne prisla tak ze mal priatel na penise same zlte hrudky a pocas celeho dna som mala aj na nohavickach aj ked som sa sla sprchovat dolu same male hrudky ako keby som sa utrela toal.papierom a ostal mi tam.nikdy som to nemala.co to moze byt?a teraz ma stale svrbi,mozem mat opat ten zapal?co s tym?prosim poradte,som dost nepokojna.

tiana

www.canesten.sk tam dostanes odpoved, vsetky priznaky na kandidozu su tam..., pre radu, nepouzivaj "intimne" mydla a i. Jediny vyrobok ti odporucam je od firmy canesten, je to emulzia (ako krem, nepeni) bez mydla a parfemov, neviem ci ho kupis na SR, ale urcite sa da kupit cez net napriklad cez ebay.co.uk skopiruj si link...
cgi.ebay.co.uk

Majkaaaa

Ahojte,ja sa vas len chcem spytat ci niektora z vas uz mala vytok,ktory je hrudkovity a biely,vôbec nezapacha,len je to dost cudny pocit!Mam to vzdy raz do mesiaca a trva to priblizne 2-3 dni.Bola som u gynekologa ale on mi povedal ze to nic nieje,ale podla mna potom preco by som to mala?Pouzivam Lactacid a tabletky Candibene,ale nic z toho mi nepomaha.A ku gynekologovy uz nechcem ist,pretoze on to nevie vyliecit.Prosim vas aj nejaka z vas mala takyto problem,tak mi poradte co mam robit,som uz zufala a takto zijem uz rok.Dakujem

babuš

Ahojte kočky, skúste si vyhľadať tému vaginálna kandidóza. Už dlho nebola aktívna, ale nájdete tam veľa dobrých rád (aj ohľadne koloidného striebra).
PS: a to pálenie je spôsobené candidou, aj keď zrovna nemáte iné príznaky; vznik mikrotrhliniek čiastočne môžete obmedziť použitím lubrikantov (na báze vody, bez chem. prísad, maximálne s tea tree olejom)

kacenkaaa

s tym koloidnym striebrom by to aj mna zaujmalo,ani neviem co to je a ako sa to pouziva.
a inak skusila som sa milovat s priatelom bez kondomu,s nim ma to totiz nebolo pocas ani potom,no a teraz bez neho to bolo take ze az ked moc rychlo prirazal tak ma to zacalo palit a potom po sexe ma to dost palilo,ale nepostrehla som ten vytok uz taky odvtedy.myslite ze to palenie je v poriadku?lebo ani to sa mi nikdy predtym nestavalo.moze to byt tym ze sa dlho milujeme a dlhsie za sebou silno priatel priraza?

veverqua

Ahojte baby, ja som tiez uz pocula kadeco o tom koloidnom striebre, no ako sa to vlastne pouziva na tento problem? Lebo viem, ze je to roztok, ze sa uziva aj oralne, ale aj priamo do posvy? ak ano, tak akym sposobom ho tam najlepsie dostat? a kolko to asi stoji? da sa kupit normalne v lekarni? ak som teraz uplne mimo, tak ma ospravedlnte, ale naozaj neviem, ako to pouzit :)) Dik za rady vopred.

danocka

Kacenkaaa, no je to asi tak..najhorsie je ze sme pracovne vytazeni a sex si uzivame kurat tak cez vikend no a ked to prave vtedy mam tak mame aj 2 tyzdne pauzu a to je hrozne..ak mas chut a nemozes(((ja skusim teraz to koloidne striebro, skus aj ty, dufam ,ze to pomoze..pa

kacenkaaa

danocka a to potom ked mas pohlavny styka pride ti to tak zas si musis dat pauzu kym to trosku prejde a opat mas pohlavny styk alebo ako to riesis??
no jasne ak zistim nejake info viac tak sa ozvem,to je samozrejmost.a mozno nam tu aj niekto este poradi,pretoze nechce sa s tym trapit stale takto dookola a uzivat si to milovanie a nie bolest:(,nechcem aby sa mi to sprotivilo.dakujem zatial

danocka

Ahoj Kacenka..rada by som Ti poradila, ale ja mam taky isty probkem ako ty, len u mna to trva uz skoro 3 roky..preliecim to a pri milovani sa mi to vrati. najhorsie je ze to dostane vzdy aj priatel..poradim ti aspon tolko, umyvaj sa neparfumovanym mydlom a nos len bavlnene pradlo.zatial mi to nepomohlo, ale vela ludi pisalo, ze toto tiez pomaha a nieco na posilnenie imunity.skus ak skusis nieco ine a pomoze daj mi vediet,prosim. dakujem, vela stastia..

kacenkaaa

veverqua ja takisto uzivam HAK,ale doteraz som s nou ziaden problem nemala.zacala som spvata s priatelom asi pred 4-mi mesiacmi a na zaciakut ziadne problemy neboli,az teraz pred tym mesiacom ked som mala ten zapal.sice sa to vyliecilo ale potom prisiel ten divny vytok a silne palenie pocas sexu ze som nevedela co s tym.tak sa teraz bojim ze ak zacnem znova mat sex bez kondomu tak to zacne.skusim a uvidim,ak ano tak neviem co budem robit.nikdy som to predtym nemala.nejaka rada?

veverqua

kacenkaaa, je pravda, ze kvasinky maju tendenciu sa vracat, niektore zeny na to trpia uz chronicky. nemusi to vsak byt tvoj problem. teraz uz aspon vies, ake priznaky maju a teda vies aj vcas zareagovat liecbou. ja tak isto trpim opakovanymi infekciami, uz som mala aj kadejake systematicke liecby, no nic mi este vyslovene nezabralo. ked nemam sex, vsetko je ok, ale ako nahle mam sex pravidelne, pravidelne sa mi vracaju aj kvasinky. uvazujem, ze u mna ma na to mozno vplyv aj uzivanie HAK. lebo predtym ked sme boli len na kondomoch som myslim mala menej problemov, tak neviem.