antiperspiranty

jaja_17

tak to ma tesi...necem vonat ako daka stara kua...=D...a kde sa daju kupit v tych dar. baleniach???...ci to treba vystihnut akciu??

sonka

jaja_17... ako vôňa je najintenzívnejšiam po použití, ale vydrží aj v priebehu dňa v pohode. Výhodou je, že to nei sú veľmi prenikavé vône, alel také jemné a príjemné.

sonka

Ja mám spray. Doma sme mali už aj roll-on tuhe, ale podľoa mňa nič moc, tak si kúp radšej sporay. Ja ho kupujem za 70 SK osobitne alebo za 100 SK, ale k tomu je zadara sprch. gél. No inak tie antipers. stoja osobitne 100 SK.

jaja_17

mno ja nwm ja to pobeham ze ci a ako ale chem si iich kupit na 100% a uz som sa ptla ale neodpovedali ste ze ktore mate roll-on tuhe alebo spreje???

jaja_17

tak viem comu sa mam vyvarovat lebo ani ja nemam rada sladke vone...a maju ich aj v DM???......alebo sa daju kupit aj v 101???

sonka

tyrkysovy bol moc sladky aj na mňa, no mala som aj oranžový a tiež sa mi páčil. Ja zvyknem tie vône striedať, lebo všetky sa mi zdajú ok, až na tyrk., ten je dosť sladký.

jaja_17

ja som mala iba niveu a avon...ale teraz idem tento vyskusat...lebo nivea mno uz to cem vimenit uz je nudna ta vona=)