Treba sa starat o pupok?

Markooos

Ste cvoknutí tí, čo si myslíte, že je to z nedostatku umývania sa....
Pupok začína zapáchať aj mne, ale vtedy, keď nasadím nejakú detoxikáciu... zameranú na žalúdok, brucho....
Napríklad teraz si dávam denne 5 kvapiek jedľového oleja do kapsule, a zapijem to. Robím to už 6 dní, a predvčerom som začal cítiť zápach z pupka...asi po roku. Pred spomínaným rokom som si mazal na pupok jeden čisto prírodný vysoko účinný prípravok, ktorý mal detoxikovať tú oblasť... A tiež mi začal zapáchať pupok... Nie z toho, žeby sa mi ten prípravok dostal do pupku. Lebo sa nedostal, mazal som ho v okolí pupku, celé brucho, a opísal som asi 3cm (polomer) kružnicu okolo pupku, kde som nenatieral.
Proste vo väčšine prípadov sú to prejavy detoxikácie. Ja sa sprchujem každý deň, a pupok si umývam odjakživa (pár sekúnd a šetrne), lebo viem, že sa tam môže usádzať pot. Lenže toto nemá s potom nič spoločné.... Ja sa potím aj v posilňovni - ako prasa, keď mám náročný tréning. A celý rok som nemal problém s pupkom, až pokým som nezaradil detoxikáciu tej brušno-žalúdkovej oblasti...
TAKŽE TAK, milí mudrlanti...

giovana888

...ja ho ani nemama spoteny chapes neviem ako by som ti to proste ked tam dam dnu prst tak citim nieco skus ci aj tebe:(ja uz som blazon

giovana888

ty sa neumyvas moj zlaty ne ja ja sa o to preto tak zaujimam vies lebo ho vzdy umyvam a vzdy ked ho zase umyvam tak citim vzdy nieco