baby ideme na to??

sonicka1111

ja neviem ze si dominika:) ja som to pisala domčuške.no ved to je problem ze to obmedzit neviem..a jem stale vkuse.aj ked som uz plna a je mi zle..no asi to bude tak

giovana888

ako vies ze som dominika? to sa da neako zistit ?:))no pekne potom skus to sladke obmedzit a myslim ze to bude ok no no urcite to tak bude lebo z coho nak samo nezacne len tak smrdiste nie ?:)

sonicka1111

no chlieb mne uz vobec nechuti..prestala som ho jest skoro pred dvomi rokmi vtedy som mala42kg:)a vtedy som nejedla 3 mesiace nic sladke ani omrvinku..som schudla za 3 apol mesiaca 8 kg..no asi aj hej..moze to tak byt:)

giovana888

no to naozaj nejes chlebik ?fu no dobra si ja jem normalne chleb klobasku a sem tam si dam sladke ale niekedy ani cely tyzden nie skus obmedzit to sladke a dat si aj chlebika no a ze jes v malych tanierikoch :D hehe no na mna mama nadava ze chcem chudnut kde by mi ona dovolila..:) ale myslim ze celkom fajn zdravo papas este to sladke skus obmedzit a bude to fajn ..no ale pirsing logicky od tela musi zapachat ze ?

sonicka1111

ahoj domcuska:)ja som tiez schudla minuly rok na 42 a ja som sa citila vyborne ale vsetci mi hovorili ze som uz strasne vychudnuta..tak som zacala normalne jest a dnes mam 47.a inak kamaratka teraz tiez drzi tu 90dnovu..ona ju uz raz drzala a schudla 13kg ale potom to zase pribrala

sonicka1111

no ja ked mam nervy tak jem este viac..tento rok maturujem tak cakam ze priberiem:)ja som dnes jedla vizivu s piskotami.a o 12 si chcem dat pecene kura s ryzou..inak vzdy jedavam z maleho taniera..a chlieb som nejadla skoro dva roky.jem len sojove a grahamove rozky..ale inak jem skoro vsetko..ale nie pasteky a salamy..a jem vela sladkosti..napr vcera dva croisanty, banan v cokolade. milku.no hrozne..no prave to neviem ci pupok alebo..

domčuška

Ja som včera začala chudnúť s 90-dňovou dietou.Moja váha je 67 kg na 165 cm.No des ale dnes vážim 65,7 kg čo ma dosť pozvbudilo.Dobre sa mi chudlo s delenou stravou schudla som na 60 kg lenže potom som prestala uplne jesť a vážila som 54 kg a mala som zdravotné problémy.No a teraz mám zasa 65,7 a chcem schudnúť na takých 48-50 kg.Takže aj ja sa pridávam,ideme CHUDNÚŤ

giovana888

neviem ona sa vela rozculuje a tioez si vsetko berie a kvoli stuzkovej tak nervacila ze velmi schudla a teraz je normalne anic nepribera ale ona ma este viac kil ako ty a je chudunka no neviem ako vyzeras ty povec co take zvyknes papat?napr ja som dnes mala klobasku rano a od vedy nic snazim sa nejest sladke a neako nemam na to ani chut neviem preco..a niekedy som jedla vela jogurtov a teraz nic a vecriam malicko ale zato obed si dam riadne tak neviem no ..a sa staras neako specialne o ten pircing a to ti zapacha pircing ci pupcek ?viem ze hlupe otazky ale neviem co mi to vrta v hlave :D inak studujes?