baby ideme nato?

usiko

no ja neviem....kazdy pise, ze chcem schudnut....tak ja nechapem, co vam brani? preco teda uz nechudnete? sebadisiplina a idem, nie? tak ako ja... nejest somariny, hybat sa, netvrdim, ze cvicit zrovna, ale hybat sa a ide to dolu....

citrikrom

a kto vravi ze my necvicime?
Ja cvicim na totalku, akurat ze aj veeemi rada papam, preto chcem teraz cvicit stale a menej jest, nevravim ze prestat, ale prestat jest sladkosti a podobne veci....
neodsudzuj hned,,, Napr. ja som nizka, v sucasnosti gulicka... sam frajer mi to povedal, v dobrom samozrejme ze som pribrala ale vsak o nic nejde.. preco sa nedostat do dobreho pohodoveho pocitu, ked mozeme?

citrikrom

ahoj:)
No, ja mam 164cm, momentalne az 55 kg:( je to dost, uz mi ludia hovoria ze som dost pribrala, ze parada,, chcem ist na 48 co je teda 8 kg eh:(
Ja som z Ba... prida sa niekto na cvicenie??:)

sonicka1111

ja chcem hlavne spevnit brucho stehna zadok..teda vsetko:) a chcela by som schudnut aj nejake 2 - 3 kila..neboli by zle aj 4

domčuška

ssia:vydím že máme podobný ciel,aj ja chcem ísť pod 50 ale viem že to bude tvrdý oriešok najviac by som chcela schudnúž pás a stehná =/

ssia

no, baby, ked to vidim, ze co tu pidete... mozem sa k vam pridat? ja mam 160cm a chcela by som mat 46-48kg. teda tolko co mas teraz. to su take 2-4kg dole. a kde chcete namjmä schudnut?