Príznaky tehotenstva

lene12345

Dobrý deň , chcem sa opytat, ze ked sme mali s partnerom pohlavny styk bez kondomu, ale nevystriekal sa do mna ale mimo...je tu nejaka sanca ze ostanem tehotna?.dakujem

lene12345

Dobrý deň , chcem sa opytat, ze ked sme mali s partnerom pohlavny styk bez kondomu, ale nevystriekal sa do mna ale mimo...je tu nejaka sanca ze ostanem tehotna?.dakujem

lene12345

Dobrý deň , chcem sa opytat, ze ked sme mali s partnerom pohlavny styk bez kondomu, ale nevystriekal sa do mna ale mimo...je tu nejaka sanca ze ostanem tehotna?.dakujem

sisinka258

dobrý deň .. chcem sa opýtať či niekto nevie prečo mi meškal menzes 3 dni ako mal a trvál len 3 dni .. mám veľke obavi že som tehotna tak prosim o niekoho pomoc že prečo som mala menzes len 3 dni ked mám zvyčajne 5 až 6 dni Ďakujem

sisinka258

dobrý deň .. chcem sa opýtať či niekto nevie prečo mi meškal menzes 3 dni ako mal a trvál len 3 dni .. mám veľke obavi že som tehotna tak prosim o niekoho pomoc že prečo som mala menzes len 3 dni ked mám zvyčajne 5 až 6 dni Ďakujem

sisinka258

dobrý deň .. chcem sa opýtať či niekto nevie prečo mi meškal menzes 3 dni ako mal a trvál len 3 dni .. mám veľke obavi že som tehotna tak prosim o niekoho pomoc že prečo som mala menzes len 3 dni ked mám zvyčajne 5 až 6 dni Ďakujem

Leila 22

Ahojte,
potrebujem poradiť. :)
Mám podozrenie, že som tehotná. Súdim z toho, že mám väčšie, plnšie, ťažšie prsia, citlivé bradavky, t.j.,príznaky, aké mávam pred menzesom, mala som ho však už pred týždňom. Bol normálny, nemeškal, ale trval len 3 dni. Posledné 2 dni bolo len také úplne slabé špinenie, pričom aj na piaty deň zvyknem mať dačo na tampóne.
Dodávam k tomu, že som trochu precitlivelá poslednú dobu, teda priateľa som už párkrát vytočila...
Poradíte? Hádam máte viac skúseností...
:) Vďaka

rita23

nikto sa neozval. Ok, pisem po 6 dnoch, je mi uz dobre, nic ma neboli a citim sa v pohode. Akurat moje mesiaciky stale neprisli. Dnes je tomu 14 dni. Predpokladam, ze ani nedojdu. Robila som si dalsi test, opa bol negativny. Ak ma to neprejde tak za 2 tyzdne si s tym dojdem k doktorke. Snad to nebude nic vazne.

rita23

samozrejme nebudem opisovat tie "kraviny", co tu mnohe pisu, ze som sex skoro nemala. Uz nie som tinedzerka, a mam pravidelny sex, akurat neviem, ci este cakat, ci sa mi dni dostavia. Tie nevolnosti su trochu neprijemne. Smejem sa uz na sebe, ze som nemocna, tehotna alebo paranoidna. Chcela som iba radu, nepotrebujem kritiku. Dakujem.